لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022

هشتگ های ممنوعه اینستاگرام هشتگ‌هایی هستند که اینستاگرام آن ها را بنابه دلایلی تحت عنوان هشتگ هایی که برای مقاصد غیرقانونی یا غیرمتعارف مورد استفاده قرار گرفته‌اند، شناسایی کرده است. البته مشخص نیست الگوریتم های اینستاگرام چگونه این موضوع را تشخیص می دهند و اینستاگرام نیز توضیح دقیقی در این زمینه ارائه نکرده است.

یکی از عجیب ترین اتفاقاتی که معمولاً در اینستاگرام رخ می دهد استفاده از هشتگ هایی است که به طور ناگهانی ممنوع می شوند. توجه کنید بکار بردن هشتگ های ممنوعه در اینستاگرام بسیار خطرناک است. به نظر شما چه هشتگ هایی در الگوریتم اینستاگرام ممنوع هستند؟ یا اینکه چگونه باید متوجه شویم که یک هشتگ بن شده است.

حتی اینستاگرام به طور رسمی لیستی از هشتگ های ممنوعه ارائه نمی دهد؛ تشخیص هشتگ های بن شده اینستاگرام، صرفاً بر اساس تجربیات کاربران می باشد. توصیه می کنیم قبل از کاربرد هر هشتگی در پست های اینستاگرام خود، در مورد آن تحقیق کنید و از ایمن بودن آن مطمئن شوید. در این مقاله چند تکنیک به شما معرفی می کنیم تا بتوانید هشتگ های بن شده یا بعبارتی هشتگ های ممنوعه اینستاگرام را تشخیص دهید.

مقاله پیشنهادی: صفر تا ۱۰۰ اصول هشتگ گذاری در اینستاگرام 

چگونه متوجه شوم یک هشتگ ممنوع است؟

هشتگ ها با وجود این که در افزایش ویو و تعامل پیج بسیار مفید و تأثیرگذارهستند؛ در صورت عدم استفاده صحیح می توانند مخرب و آزاردهنده باشند. با توجه به اینکه موضوع استفاده نکردن از هشتگ های ممنوعه در اینستاگرام بسیار جدی می باشد، پس به نظر می رسد باید تکنیکی برای شناسایی آن ها نیز وجود داشته باشد.

اما متأسفانه باید بگویم هیچ راه قطعی برای شناسایی هشتگ های بن شده ، به ویژه هشتگ های ممنوعه فارسی در اینستاگرام وجود ندارد. لیست هشتگ های ممنوعه اینستا به طور روزانه در حال تغییر می باشند؛ تنها راه رهایی از گیر افتادن در تله هشتگ های ممنوعه این است که همیشه ممنوعیت آن ها را بررسی کنید.

 

هشتگ های ممنوعه اینستاگرام

بنابرین پیشنهاد می کنم قبل از هشتگ گذاری، در مورد آن ها تحقیق کنید، بعد از آن را در پست های خود بکار گیرید. در اینجا سه ​​نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا لیست هشتگ های ممنوعه اینستا را شناسایی کنید.

 

 

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 هشتگ در جستجوی اینستاگرام ظاهر نمی شود.

برای اینکه تشخیص دهید کدام هشتگ ممنوع است، آن را در اکسپلور اینستاگرام جستجو کنید. زمانی که یک هشتگی را در صفحه اکسپلور اینستاگرام جستجو می کنید، اگر در لیست هشتگ ها نمایش داده شود، یعنی آن هشتگ ایمن است و با خیال راحت می توانید آن را بکار گیرید.
اما اگر در لیست هشتگ های اکسپلور ظاهر نشود، در این مورد دو حالت وجود دارد:

خواندن مقاله
جذب فالوور واقعی با تبلیغات اکسپلور اینستاگرام

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 هنوز هیچ پستی با آن هشتگ منتشر نشده است و این یک هشتگ جدید است.

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 آن هشتگ یک کلمه رایج است اما قابل مشاهده نیست، در این صورت می توانید مطمئن باشید که هشتگ مسدود شده است.

بدیهی است کلمه ای که بسیار رایج و در بین کاربران متداول است اما در هشتگ ها وجود ندارد، یعنی ممنوع است. بنابراین در اینجا متوجه می شوید که نباید از آنها استفاده کنید.

 

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 هشتگ در تب tags اکسپلور نمایش داده نمی شود.

وقتی هشتگ را بدون کاراکتر # جستجو می‌کنید، در تب top ظاهرمی شود اما هیچ پستی در تب tags نمایش داده نمی‌شود. در این صورت با پیامی مشابه با این پیام (هشتگ ها پیدا شده اما پست ها مخفی هستند) مواجه می شوید، که بیانگر ممنوع شدن هشتگ مورد نظر شما است.

 

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 فقط تعداد محدودی از پست ها نمایش داده می شود.

اگر یک هشتگ را جستجو کنید، برایتان نمایان می شود، اما وقتی روی آن کلیک می کنید تعداد محدودی از پست ها را مشاهده می کنید و این یعنی هشتگ بن شده است.

 

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 هشتگ در تب Recent ظاهر نمی شود.

پس از جستجوی هشتگ و کلیک بر روی آن، پست ها در قسمت Topنمایان می شوند، اما در تب recent هیچ پستی وجود ندارد.

علت به وجود آمدن هشتگ های ممنوعه در اینستاگرام چیست؟

یکی از مشکلات بزرگی که پلتفرم اینستاگرام همیشه با آن دست و پنجه نرم می کند، ربات ها، ترول ها و اکانت های فیک هستند. این اکانت ها به طور مداوم در حال استفاده از روش های بدتر و مخرب تری برای به کارگیری ربات ها هستند. این موضوع باعث شده تا اینستاگرام کنترل بیشتری روی محتواهای پیج های اینستاگرامی داشته باشد، علاوه بر محتوا، هشتگ ها نیز جزء مواردی هستند که بسیار کنترل می شوند.

اینستاگرام هشتگ های ممنوعه را در دستور کار این پلتفرم قرار داد تا با شدوبن کردن پیج های مخرب از انتشار مطالب نا امن و تکراری با هشتگ ها جلوگیری کند. اگرچه این روش برای حذف اسپم ها عالی است، اما ربات ها همچنان برای اینستاگرام مشکل ایجاد می کنند.

هشتگ های ممنوعه هرگز به طور رسمی توسط اینستاگرام معرفی نمی شوند. بلکه خود کاربران متوجه می شوند که یک هشتگ ممنوع است یا نه! اینستاگرام از هوش مصنوعی برای بن کردن هشتگ های ممنوعه استفاده می کند و سایر کاربران نمی توانند آن را مشاهده کنند.

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 هشتگ های ممنوعه در اینستاگرام دقیقا چیست؟

همه ما می دانیم که استفاده از هشتگ ها می تواند شانس ما را برای دیده شدن در فضای اینستاگران افزایش دهد. اما نکته اینجاست که بسیاری از مردم نمی دانند عواقب استفاده از هشتگ های اشتباه چیست! استفاده از هشتگ های ممنوعه در اینستاگرام می تواند باعث شدوبن شدن پیج یا حذف همیشگی یک حساب کاربری شود.

خواندن مقاله
چند روش فروش در زمان فیلترینگ اینستاگرام

شدوبن چیست؟

شدوبن شدن همانند پنالتی شدن سایت ها است؛ این بدان معناست که اینستاگرام پیشرفت صفحه شما را متوقف می کند. هیچ پستی از شما قابل مشاهده نیست و هیچ کس نمی تواند شما را دنبال کند. عملاً تمام تلاش هایتان برای یک حساب کاربری است که تقریبا بلا می باشد.

اینستاگرام سیاست های سختگیرانه ای را برای پیج های اسپم اتخاذ کرده است؛ به همین دلیل است که کاربران اینستاگرام باید با احتیاط بیشتری از هشتگ ها استفاده می کنند.

 

لیست هشتگ هایی که برای همیشه ممنوع هستند؟

کاربرد برخی از هشتگ ها در یک سری مناسبات آزاد می باشد، اما پس از مناسبت مجدداً ممنوع می شوند. اما برخی از هشتگ ها همیشه ممنوع هستند. با توجه به این جمله می توان استنباط کرد که برخی از هشتگ های ممنوعه در اینستاگرام دائمی نیستند.

 

برخی از هشتگ ها که بطور دائمی ممنوع هستند:

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 هشتگ های مرتبط با مسائل نژادپرستانه

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 هشتگ های مستهجن و پورن گرافی

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 هشتگ های مربوط به خرید و فروش سلاح سرد و گرم

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 هشتگ های مرتبط با خرید و فروش دارو و مواد مخدر

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 هشتگ های حاوی جنایاتی مانند قتل و آدم ربایی

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 هشتگ های حاوی محتوای توهین آمیز

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 استفاده از هشتگ باعث ترویج مسائل غیراخلاقی می شود.

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 هشتگ هایی که در جنایات سازمان یافته مانند تروریسم استفاده می شود.

 

لیست هشتگ های ممنوعه اینستاگرام در سال 2022 عواقب بکار بردن هشتگ ممنوعه در اینستاگرام

همانطور که می دانید برخی از هشتگ ها به طور موقت در اینستاگرام بلاک یا ممنوع می شوند؛ اما در نظر داشته باشید که بسیاری از هشتگ ها به دلیل سیاست های ینستاگرام برای همیشه ممنوع می شوند. استفاده از هشتگ های ممنوعه می تواند برای همیشه پیج شما را نابود کند.
اگر به استفاده از هشتگ های ممنوعه اینستاگرام ادامه دهید، اینستاگرام ممکن است اکانت شما را برای همیشه حذف کند.

 

توصیه ما

هشتگ گذاری در اینستاگرام یکی از مهم ترین عوامل دیده شدن پیج تان در اینستاگرام و دستیابی به جامعه هدف گسترده است؛ پس فراموش نکنید اگر می خواهید در اینستاگرام مخاطبان علاقه مند به کسب و کارتان را به فروش تبدیل کنید از تولید محتواهای خلاقانه و هشتگ گذاری اصولی غافل نشوید. هشتگ گذاری نوعی تبلیغات رایگان در اینستاگرام به شمار می رود که شما را به سمت اهداف تجاری تان سوق می دهد.

این مطلب ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *