ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام

قرعه کشی اینستاگرام یکی از بهترین راهکارهای افزایش تعداد فالوورهای واقعی و فعال پیج تان می باشد. اگر به دنبال رشد پیج اینستای خود هستید راه اندازی مسابقات و ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام را در استراتژی بازاریابی خود بگنجانید. مسابقات اینستاگرامی یکی از راه های به چالش کشیدن مخاطبان و افزایش نرخ تعامل پیج تان است.

هرچقدر مسابقات خلاقانه در پیج تان برگزار کنید و به مخاطبان تان جایزه بدهید مسلما خیلی زود و بطور ارگانیک فالورهای پیج تان نیز افزایش می یابد. همچنین این مسابقات با بالا بردن میزان تعاملات پیج تان باعث می شود که الگوریتم های اینستاگرام محتواهای شما را به عنوان محتوای پرطرفدار شناسایی کرده و وارد اکسپلور کند.

در این مقاله قصد داریم روش های قرعه کشی در پیج های اینستاگرام را بطور کامل شرح داده و نحوه قرعه کشی بین کامنت ها و لایک های را بیان کنیم.

 

مقاله پیشنهادی: بهترین ترفندهای اینستاگرام مارکتینگ

قرعه کشی در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟  

قرعه کشی در اینستاگرام به روش های مختلفی مانند قرعه کشی به صورت رندوم یا همان تصادفی، قرعه کشی به صورت دستی با اکسل یا قرعه کشی با برنامه و یا از طریق سایت های قرعه کشی آنلاین انجام می شود. بهترین ترفند قرعه کشی پیج های اینستاگرامی، روش های آنلاین است که که فالوورها روند قرعه کشی را به صورت آنلاین مشاهده کنند؛ در این صورت اعتماد آنها به پیج شما افزایش می یابد.

قرعه کشی در اینستاگرام بر اساس امتیاز یا بیشترین منشن یا کامنت است؛ در این روش هر کاربری که بیشترین تعداد منشن یا کامنت را گذاشته باشد در قرعه کشی برنده خواهد شد.

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام

روش های قرعه کشی در اینستاگرام     

همانطور که گفتیم برگزاری مسابقات اینستاگرامی و ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام یکی از تکنیک های جلب اعتماد کاربران و جذب فالوور در اینستاگرام است. روش های مختلفی برای قرعه کشی مسابقات در اینستاگرام وجود دارد، که از طریق آنها می توانید به راحتی و با رعایت اعتدال بین فالوورهایتان به صورت آنلاین قرعه کشی کنید. بعد از اینکه برندگان را از بین شرکت کنندگان انتخاب کردید، در یک استوری اسم آن ها را به عنوان برنده مسابقه همراه با جایزه اختصاصی منتشر کنید.

 

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام قرعه کشی کامنت پست اینستاگرام

رایج ترین روش قرعه کشی با کامنت های پست اینستاگرام انجام می شود. در این روش ابزارهای قرعه کشی مورد استفاده تنها کامنت های پست مسابقه را در نظر می گیرند و به صورت تصادفی از بین کاربرانی که زیر پست شما نظر داده اند، برندگان مسابقه را شناسایی می کنند.

 

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام قرعه کشی لایک اینستاگرام

در این روش،نرم افزار قرعه کشی بطور مستقیم بر روی لایک های پست مسابقه تمرکز می کند و به طور تصادفی برنده (ها) را از بین افرادی که پست مسابقه را لایک کرده اند، انتخاب می کند.

 

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام قرعه کشی استوری اینستاگرام

در این روش از قابلیت استیکرها در استوری استفاده کنید؛ به عنوان مثال با استفاده از استیکرهای Ask me a question و یا Quiz فالوورهای خود را به چالش دعوت کنید. همچنین می توانید از آنها بخواهید که پست شما را به همراه منشن آیدی پیج تان در استوری هایشان به اشتراک بگذارند. در نهایت از بین کسانی که با استوری شما تعامل برقرار کرده اند، به صورت دسته قرعه کشی کرده و برنده را تعیین کنید.

 

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام 

برای رشد کسب و کار خود در اینستاگرام و افزایش تعداد فالوورهای هدفمند در پیج تان، باید نرخ تعامل صفحه خود را افزایش دهید. بنابراین سعی کنید با استفاده از ترفندهای بازاریابی اینستاگرام بیشتر با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید. یکی از راه های افزایش تعامل کاربران با محتواهای پیج تان، انتشار پست های مسابقه یا نظرسنجی از مخاطبان تان است.

برگزاری مسابقه یکی از هیجان انگیزترین اقداماتی است که می توانید برای جلب توجه کاربران اینستاگرام انجام دهید. برای تعیین برنده از بین کاربرانی که در مسابقه شما شرکت کرده اند، از سایت ها یا نرم افزارهای مختلف می توانید کمک بگیرید. در ادامه می خواهیم برخی سایت ها را برای قرعه کشی مسابقات اینستاگرامی از بین کامنت ها، لایک ها یا تعداد فالوورهای یک پیج ار معرفی کنیم.

 

قرعه کشی در اینستاگرام با سایت Name Picker     

بهترین ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام از طریق سایت Namepicker است. برای استفاده از این سرویس بایستی صفحه اینستاگرام تان به حساب فیسبوک متصل باشد؛ اگر قبلاً اکانت فیس بوک خود را در اینستاگرام تان ثبت نکرده اید، قبل از شروع قرعه کشی این کار را انجام دهید سپس مراحل زیر را دنبال کنید:

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام سایت namepicker.net را باز کنید.

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام گزینه  instagram comment picker را در بالای صفحه انتخاب کنید.

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام حال روی Log in with Facebook کلیک کنید ، وارد حساب کاربری فیسبوک خود شوید.

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام در مرحله بعد، باید صفحه اینستاگرام خود را که به فیس بوک متصل است انتخاب کنید.

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام در این قسمت وارد مرحله انتخاب پست و قرعه کشی کامنت ها می شوید.

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام برای قرعه کشی بین کامنت های پست مسابقه، ابتدا باید لینک پست اینستاگرام خود را در namepicker.net قرار دهید.

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام اکنون جهت دریافت لینک از گزینه Share link در اینستاگرام استفاده کنید.

این سرور دارای ویژگی هایی مانند انتخاب برنده بر اساس یک متن خاص، فیلتر کردن نام های کاربری تکراری (کامنت های تکراری توسط یک یوزر آیدی) و شرکت دادن ریپلای کامنت های پست های مسابقه است.

 

قرعه کشی کامنت‌ها در اینستاگرام با سایت comments picker   

این ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام یکی از سرویس های رایگان و ساده ای است که اکثریت کاربران ایرانی برای قرعه کشی اینستاگرام از آن استفاده می کنند. سایت رایگان و محبوب INSTAGRAM RANDOM COMMENT PICKER در سه مرحله بسیار ساده قرعه کشی مسابقه را انجام می دهد. توجه داشته باشید که برای قرعه کشی اینستاگرام از طریق این سایت باید اکانت اینستاگرام خود را از قبل به فیس بوک لینک کنید.

مراحل قرعه کشی عبارتند از:

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام وارد سایت commentpicker.com شوید.

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام روی دکمه Log in with facebook کلیک کنید تا وارد اکانت فیسبوک خود شوید.

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرامبعد از لاگین شدن به اکانت فیسبوک متصل به اینستاگرام خود، مرحله انتخاب پست و قرعه کشی از این بین کامنت ها شروع می شود.

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام البته توجه داشته باشید برای قرعه کشی از بین کامنت های پست، ابتدا باید لینک پست اینستاگرام خود را در سایت comment picker به اشتراک بگذارید؛ برای این کار می توانید از گزینه اشتراک گذاری لینک در اینستاگرام استفاده کنید.

توجه: بعد از قرار دادن لینک در کادر مربوطه، یکی از 3 گزینه هایی که در قسمت پایین کادر وجود دارند را انتخاب کنید:

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام  گزینه Filter duplicate users 

با فعال کردن این گزینه می توانید افرادی را که بیش از یک کامنت در پست مسابقه اینستاگرام گذاشته اند را شناسایی کنید و تنها یکی ازکامنت های آن ها در قرعه کشی ثبت شود.

 

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام گزینه Filter comments with a specific text

با فعال کردن این گزینه می توانید متن خاصی را انتخاب کنید؛ این سرویس فقط از بین کامنت هایی که حاوی متن مشخص شده توسط شما باشد، قرعه کشی را برگزار می کند.

 

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام گزینه Include Comment Replies

با فعال کردن این گزینه، حین قرعه کشی، ریپلای کامنت های پست نیز لحاظ خواهد شد.

در مرحله آخر روی START کلیک کنید و منتظر بمانید تا فرایند قرعه کشی تمام شود؛نام برنده پس از اتمام عملیات به شما نشان داده می شود.

 

حرف آخر

با برگزاری مسابقات اینستاگرامی می توانید جامعه هدف خود را گسترش دهید و در مدت زمان کوتاهی برند خود را در بین کاربران اینستاگرام بسازید. به این ترتیب می توانید با فالوورهای خود نیز ارتباط بهتری برقرار کرده و با جلب اعتمادشان، آن ها را به خریداران واقعی تبدیل کنید. به همین دلیل باید ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرامی را بدانید تا بتوانید با برگزاری صحیح قرعه کشی مخاطبان تان را ترغیب به تعامل بیشتر با پیج تان کنید.

در این مقاله سعی کردیم بهترین و مطمئن ترین ابزارها و راه های اجرای مسابقات اینستاگرامی را به زبان ساده در اختیارتان قرار دهیم. اگر شما نیز روش یا نرم افزاری را می شناسید که به آن اشاره نکرده ایم، در قسمت نظرات همین پست با ما در میان بگذارید تا سایر کاربران بتوانند از آن ها استفاده کنند. از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید سپاسگزاریم، امیدواریم توانسته باشیم هر چند اندک به رشد صفحه اینستاگرام و کسب و کار شما کمک کرده باشیم.

ترفند قرعه کشی در پیج های اینستاگرام اگر ایده ای برا تولید محتوا و برگزاری مسابقات چالش برانگیز ندارید، همین الان با مشاوران مجرب شویراد تماس بگیرید و از راهنمایی های آن ها در برنامه ریزی مسابقات اینستاگرامی بهره ببرید.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *