Logo
جستجو کردن
Logo

بهترین ایده برای راه اندازی پیج در اینستاگرام چیست؟

ایده های پولساز برای کسب درآمد از اینستاگرام

امروزه کسب‌ و کارهای آنلاین برای سرپا نگه‌ داشتن تجارت شان بایستی خلاقیت به خرج دهند. ویترین‌ های فیزیکی کسب و کار ها، به شبکه های اجتماعی و وب سایت ها و دیگر پلتفرم های آنلاین تبدیل شده است؛ از این رو  باید ایده های پولساز برای راه اندازی پیج اینستاگرام داشته باشیم.

البته لازم ذکر است که این موضوع علاوه بر کمک به کسب و کار ها می‌‌تواند باعث ایجاد شغل برای افرادی شود که بیکار هستند و سرمایه ای برای راه اندازی یک کاری را ندارند.

در هر موقعیتی که هستید، ساختن پروفایل تجاری اینستاگرام ابزاری قدرتمند برای تضمین موفقیت بلندمدت تجاری است. در حال حاضر بیش از ۱ میلیارد حساب اینستاگرام فعال در سراسر جهان وجود دارد، که ۹۰ درصد آن‌ها یک بیزینس را در اینستاگرام دنبال می کنند.  به علاوه، با ۲۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام که حداقل از یک پروفایل تجاری در هر روز بازدید می‌کنند، برندها این فرصت را دارند که به طور استراتژیک از اینستاگرام برای ارتباط و تعامل با مشتریان بالقوه در سراسر جهان استفاده کنند.

 

استفاده از پروفایل بیزینسی اینستاگرام برای کسب و کار شما مزایای بسیاری دارد.

 

در ادامه با من همراه باشید تا ایده‌های بی نظیری برای صفر تا صد راه اندازی پیج اینستاگرام با ایده های پولساز را به شما معرفی کنم.

مقاله پیشنهادی: ایده کسب درآمد از اینستاگرام: ۴ روش مؤثر در سال ۱۴۰۱ 

چه نوع پیج هایی را می توان در اینستاگرام ایجاد کرد؟ 

یکی از بسترهایی که به رشد کسب و کار شما کمک می‌کند و می‌تواند منبع درآمد مناسبی برای کسب و کار شما باشد اینستاگرام است. اینستاگرام با ارائه ۳ نوع اکانت به کاربران خود این امکان را داده است که بر اساس نیازشان از این شبکه اجتماعی استفاده کنند.

 • اکانت تجاری (Business Account)
 • اکانت شخصی (Personal Account)
 • اکانت اینفلوئنسری (Creator Account)

بسیاری از کسب و کارها و بیزینس‌ها که قصد دارند از اینستاگرام برای کسب درآمد استفاده کنند، پیج تجاری اینستاگرام را انتخاب می‌کند. این پیج دارای امکاناتی مانند برقراری تماس با مشتریان، ابزار های گوناگون جهت تحلیل فعالیت پیج و تعاملات کاربران، انجام تبلیغات و غیره است. شاید تنها نکته منفی این نوع اکانت‌ها این است که امکان خصوصی کردن آن‌ها وجود ندارد و به صورت عمومی برای مخاطبان در دسترس هستند.

این مقاله را حتما بخوانید
سوشال سیگنال چگونه به سئو سایت کمک می‌کند؟

بسیاری از ما از اینستاگرام برای اطلاع از دوستان و خانواده و پست گذاشتن در مورد زندگی خود استفاده می‌کنیم. چیزی که بسیاری از مردم متوجه نمی‌شوند این است که می‌توانید از اینستاگرام برای راه‌اندازی یک کسب‌ و کار و کسب درآمد استفاده کنید، چه به ‌عنوان یک کار جانبی یا حتی یک کار تمام وقت.

ایده‌های تجاری اینستاگرام مانند بازاریابی یک کسب و کار موجود در اینستاگرام نیست. در عوض، کسب ‌و کارهای اینستاگرام عمدتاً (یا در برخی موارد فقط) در اینستاگرام اداره می‌شوند. کسب و کار برای موفقیت خود به پلتفرم رسانه های اجتماعی وابسته است.

ایده های پولساز برای راه اندازی پیج اینستاگرام

ممکن است ندانید که چند کسب و کار را می‌توانید در اینستاگرام راه اندازی کنید و در ادامه خواهید فهمید ایده‌های زیادی برای راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام وجود دارد. برای انتخاب بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام شما باید ابتدا اطلاعات مفید و ارزشمندی را جمع آوری کنید و بعد از بررسی این اطلاعات و انتخاب ایده رای پیج اینستاگرام به دنیال ایده برای اسم پیج اینستاگرام خود باشید.

ایده های پولساز برای راه اندازی پیج اینستاگرام

در این قسمت شما را با ایده‌های مختلف راه اندازی پیج اینستاگرام آشنا می‌کنم و شما بعد از خواندن آن می‌توانید تصمیم بگیرید که با توجه به سرمایه، توانایی، مهارت و علاقه خود کدام ایده را انتخاب کنید.

بهترین ایده برای راه اندازی پیج در اینستاگرام چیست؟اینفلوئنسر

یکی از اولین ایده های پولساز برای راه اندازی پیج اینستاگرام که به ذهن شما می‌رسد ممکن است این باشد که یک اینفلوئنسر شوید. برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر اینستاگرام، ابتدا به یک فالوور فعال و بزرگ نیاز دارید. اکثر اینفلوئنسرهای اینستاگرام جایگاهی را انتخاب می‌کنند که به آن علاقه دارند و محتوایی را که پست می‌کنند به این جایگاه اختصاص می‌دهند.

بهترین ایده برای راه اندازی پیج در اینستاگرام چیست؟استایلیست عکاسی

اگر استعدادی در طراحی افراد و محصولات دارید، ممکن است بخواهید یک استایلیست عکاسی شوید. وقتی یک کسب‌ و کار به عکس‌هایی از محصول خود نیاز دارد، یک صاحب کسب ‌و کار می‌خواهد در عکاسی خود عالی به نظر برسد، یا یک اینفلوئنسر برای تصویر خود به کمک نیاز دارد، شما می‌توانید استایل آن را ارائه دهید. بهترین بخش این است که تنها چیزی که نیاز دارید یک اکانت اینستاگرام برای نشان دادن استعداد خود و راه اندازی کسب و کارتان است. شما همچنین می‌توانید سایر مشاغل اینستاگرام را به عنوان مشتریان بالقوه هدف قرار دهید.

این مقاله را حتما بخوانید
در مورد تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام بیشتر بدانید!

بهترین ایده برای راه اندازی پیج در اینستاگرام چیست؟   سازنده اسلایم

بله، این یک جایگاه واقعی در اینستاگرام است. بسیاری از مردم در شبکه های اجتماعی به دنبال کاهش استرس و آرامش هستند. یکی از چیزهایی که آن‌ها دوست دارند ساخت اسلایم و صداهای ایجاد شده از آن است. برای باور کردن این ایده باید آن را امتحان کنید، اما اگر با شما همخوانی داشته باشد یا بر روی برخی از مهارت‌های شما سرمایه گذاری کند، این می‌تواند یک ایده سرگرم کننده و سودمند برای کسب و کار اینستاگرام باشد.

بهترین ایده برای راه اندازی پیج در اینستاگرام چیست؟طراح گرافیک

یک ایده کسب و کار اینستاگرام برای طراحان گرافیک، ساختن نمونه کارها در اینستاگرام است. نمایش نمونه کارها با یک وب سایت سنتی می‌تواند بسیار زیاد باشد. شما نمی خواهید مشتریان احتمالی شما برای همیشه مجبور به حرکت باشند. اما با اینستاگرام، آن‌ها می‌توانند کار شما را راحت‌تر ببینند و برای اطلاعات بیشتر مستقیماً با شما تماس بگیرند.

بهترین ایده برای راه اندازی پیج در اینستاگرام چیست؟ سرگرم کننده

برای کسانی که عاشق اجرا هستند، اینستاگرام راهی عالی برای نشان دادن استعدادهای خود و در عین حال شاد کردن مردم در زندگی روزمره آن‌ها است.

ایده های کسب و کار سرگرمی اینستاگرام عبارتند از:

 • نوازنده
 • خواننده ترانه سرا
 • شعبده باز
 • کمدین
 • رقصنده

بهترین ایده برای راه اندازی پیج در اینستاگرام چیست؟مربی آنلاین

اگر در مورد یک موضوع خاص آگاه هستید، می توانید آن دانش را به یک کسب و کار اینستاگرام تبدیل کنید. به عنوان یک مربی آنلاین، می‌توانید دروس و آموزش‌های کوتاهی را از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام خود ارائه دهید.

بهترین ایده برای راه اندازی پیج در اینستاگرام چیست؟کوچینگ

کوچینگ راهی عالی برای کمک به افراد برای رسیدن به اهدافی است که برای آن تلاش می‌کنند. اینستاگرام رسانه‌ای است که در آن می‌توانید خدمات خود را تبلیغ کنید و همچنین با مردم در تماس باشید.

ایده های تجاری اینستاگرام برای مربیان عبارتند از:

 • مربیگری کسب و کار (Business coaching).
 • مربیگری زندگی (Life coaching).
 • مربیگری تناسب اندام (Fitness coaching).

بهترین ایده برای راه اندازی پیج در اینستاگرام چیست؟خوشنویس

از دعوت نامه عروسی گرفته تا نشانه‌ها و سخنان احمقانه، خوشنویسان می‌توانند از اینستاگرام برای نشان دادن کارهای خود و پیدا کردن مشتریان پولدارتر استفاده کنند.

بهترین ایده برای راه اندازی پیج در اینستاگرام چیست؟میم ساز

با توجه به موضوعات موضوعی و گوش دادن به طنز بی احترامی، می‌توانید به یک میم ساز محبوب تبدیل شوید. اینستاگرام به عنوان یک کانال بصری، مکان مناسبی برای به اشتراک گذاری میم‌ها و به دست آوردن فالوور از طریق هشتگ‌های خوب است.

این مقاله را حتما بخوانید
نصب تیک تاک و ویچت افزایش یافت!

بهترین ایده برای راه اندازی پیج در اینستاگرام چیست؟کارشناس موضوع

مهم نیست که چه موضوع تخصصی دارید، می‌توانید یک کسب و کار مبتنی بر اینستاگرام راه اندازی کنید. ایده‌های کسب و کار اینستاگرام به تجربه قبلی شما و ایجاد پست‌هایی با ارزش تصویر بستگی دارد. هر جا که تخصص شما باشد، به احتمال زیاد راهی برای استفاده از آن در کسب و کار اینستاگرام وجود دارد.

سخن آخر

همانطور که می‌دانید راه اندازی یک پیج اگر به قصد کسب درآمد باشد، باید پشت آن ایده‌ای وجود داشته باشد و در این مقاله من سعی کردم ایده های پولساز برای راه اندازی پیج اینستاگرام که می‌توانید با آن‌ها در اینستاگرام کسب درآمد کنید را به شما معرفی کنم.

اگر شما به دنبال ایده برای پیج اینستاگرام بدون چهره هستید با خلاقیت خود از هر یک از این ایده‌های معرفی شده بدون استفاده از چهره خود بهره‌مند شوید و از اینستاگرام و مخاطبان آن کسب درآمد کنید. جهت انتخاب ایده برای راه اندازی پیج خود در اینستاگرام، با کارشناسان ما در شویراد تماس بگیرید.

Picture of حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 16 =

جستجو کردن