Logo
جستجو کردن
Logo

پشت صحنه تبلیغات ایران از زبان آقای تبلیغ

آقای تبلیغ " علی ساده بافی "

گشت زدن تو پیج اینستاگرامی علی ساده بافی مثل این می‌مونه که تو یک دوره جامع تبلیغاتی شرکت کردی؛ پر از نکات خفن تبلیغاتیه! علی ساده‌بافی همیشه خودش را یک تبلیغاتچی خطاب می‌کند؛ در عین حال خیلی ها او را در تبلیغات، برند می دونن و لقب آقای تبلیغ داده اند. جالب است بدانید او با تبلیغات بزرگ شده است؛ چرا که مسیر زندگی او از ۱۴ سالگی با تبلیغات عجین شده است.

خیلی هامون در سن ۱۴ سالگی فقط به فکر درس خوندن و احتمالاً به دنبال نمره ۲۰ گرفتن هستیم؛ با رویای اینکه که قرار پزشک و مهندس پرافتخار جامعه شویم و خلاصه اینکه کلی پول دربیاریم. اما ساده‌بافی از همان دوران پرجنب و جوش نوجوانی، مسیر زندگی ش را انتخاب کرد و امروز در سن ۳۱ سالگی، به مرد پشت صحنه تمام تبلیغات ایران تبدیل شده! 

نمی خواهم زیاده گویی کنم و حوصله تون سر ببرم؛ چون می دونم عنوان پشت صحنه تبلیغات شما را جذب این مقاله کرده! 

اگر تمایل دارید در مورد آقای تبلیغ بیشتر بدانید و اینکه علی ساده بافی از کجا و چگونه وارد حوزه تبلیغات شد، پیشنهاد میکنم مقاله “ علی ساده بافی از کجا شروع کرد؟ ” را بخوانید. 

کلاب آقای تبلیغات
پشت صحنه تبلیغات ایران از زبان آقای تبلیغ

هدف اصلی این مقاله ارائه نکات تبلیغاتی علی‌ساده‌بافی است؛ من قصد دارم اطلاعاتی را به شما ارائه دهم که هیچ جای دیگه‌ای نمی تونین پیدا کنین! منبع مطالب کلاب آقای تبلیغات

همچنین به نکات تبلیغاتی ارزشمندی که برخی از آنها در دوره‌های تبلیغاتی ساده‌بافی آموزش داده شده‌اند، اشاره خواهم کرد. 

خب! پس بدون معطلی، بریم سر اصل مطلب!

رازهای پشت پرده اینستاگرام از زبان آقای تبلیغ

دیدن بعضی افراد، یک سری تبلیغات عجیب و غریب ارائه می‌دهند؛ ادعا می‌کنند که با شرکت در فلان دوره، می‌تونین در عرض چند ماه از اینستاگرام پول دربیاری! به عنوان مثال، یک عده سعی دارند با انتشار عکس‌ها و ویدئوها از ماشین مدل بالا و خونه لوکس، زندگی به ظاهر لاکچری شون رو به نمایش بگذارند و مردم رو اغوا می‌کنند که اگر به حرف‌شان گوش دهند، آن‌ها نیز می‌توانند در مدت زمان کمی صاحب ماشین و خونه آنچنانی شوند.

این مقاله را حتما بخوانید
4 نکته طلایی استراتژی ویدیو مارکتینگ در اینستاگرام

شک نکنید همه‌ی اینا دروغ است و هدف‌شان اغوا کردن مردم و رویافروشی به آن‌ها صرفاً برای پر کردن جیب خودشان می‌باشد. من تو این مطلب می خواهم رازهای پشت پرده تبلیغات رو برای شما از زبان آقای تبلیغ فاش کنم. پس تا انتهای این مطلب همراه من باشید.

ترغیب مخاطب با محتوای خوب
پشت صحنه تبلیغات ایران از زبان آقای تبلیغ

توجه کنید: تمامی این مطالب برگرفته از کلاب آقای تبلیغات و دوره عنکبوت تبلیغات علی ساده بافی است.

ارتباط افراد با برندهای بزرگ و نقش آنها در تبلیغات”

افرادی که با سرعت به اوج موفقیت در اینستاگرام دست یافته‌اند

در این تاپیک درباره افراد، کسب و کارها و برندهایی خواهم گفت که تا دیروز در دنیای آفلاین به مردم دروغ می‌گفتند؛ امروز با شرکت در چند دوره‌ آموزشی، وارد فضای دیجیتال شده‌اند و اکنون کاربران فضای مجازی را هدف قرار داده‌اند.

افرادی که به تازگی وارد دنیای اینستاگرام شده‌اند و در طی ۶ ماه یا یک سال ۵۰۰ کا فالوور جذب کردند؛ یا بعد از برگزاری یک کمپین تبلیغاتی، از خودروهای گران‌قیمت، خانه‌های لاکچری خود رونمایی میکنند؛ در واقع ادعا می‌کنند که از طریق این کمپین ها به ثروت رسیده‌اند.

این افراد تا چند ماه قبل بدون هیچ تجربه‌ای یک اکانت اینستاگرامی باز کردند و بعد از مدت زمان کمی پیج شان را به درآمد رسانده‌اند و اکنون صاحب خونه و ماشین لوکس شدند!!!‌ چطوری این اتفاق افتاد؟؟؟

حقایق پنهان تبلیغات
پشت صحنه تبلیغات ایران از زبان آقای تبلیغ


راز پشت پرده‌ی این افراد می دونین چیه؟!

اگر فکر کردید راز پشت پرده موفقیت این افراد، داشتن استراتژی تبلیغاتی اصولی، خلاقیت در تولید محتوا بوده، کاملاً در اشتباهید! خوش شانسی هم نیاوردند!

بیش از ۹۰ درصد این افراد، برای برندهای بزرگ کار می‌کنند؛ یعنی صاحبان برند، کسانی که در یک حوزه قدیمی و باتجربه‌اند، تعدادی افراد بااستعداد را جذب می‌کنند و روی این افراد سرمایه گذاری می‌کنند که با هر ترفند و دورغی، محصولات و یا خدمات برند مربوطه را به مردم بفروشند.

برخی برندهای بزرگ دیگر وقت یا حوصله سر و کله زدم با مردم عادی را ندارند! یا شاید نمی توانند مثل قبل به مردم کالایشان را بفروشند! بنابراین یک سری افراد جدید را استخدام می‌کنند و امکانات رفاهی مثل خونه و ماشین در اختیارشان می‌گذارند تا این بار از یک راه دیگر محصولات و خدمات‌شان را به مردم بفروشند. جالب است بدانید که نام برندها آن ها همیشه پشت پرده می‌ماند و حتی کسی روحش هم از وجود آن‌ها خبردار نخواهد شد.

این مقاله را حتما بخوانید
مقایسه تبلیغات سنتی و مدرن + وجه اشتراک آن با تبلیغات اینستاگرامی

این افراد به مخطبان خود می قبولانند که بدون خدمات و محصولات آن‌ها، نمی توانند رشد کنند. تنها راه موفقیت و رشدشان، خرید محصولات و خدمات ارائه شده توسط آنهاست. در واقع آن‌ها فقط با ایجاد تبلیغات گزاف و غیرواقعی، سعی دارند مردم را ترغیب به خرید کنند؛ در این راستا مردم عادی قرار نیست چیزی عایدشان شود ، صرفاً با خرید خدمات این افراد ، روز به روز آن‌ها را پولدارتر می‌کنند.

با این تفاسیر، موفقیت برخی افراد در فضای دیجیتال به دلیل ارتباطات و تعاملات نهفته با برندهای بزرگ‌تر است.

این مطلب ادامه دارد … اما می‌خواهم بحث امروز را با اشاره به چند نکته برای دستیابی به موفقیت از دیدگاه علی ساده‌بافی به پایان برسانم.

تبلیغ خوب
پشت صحنه تبلیغات ایران از زبان آقای تبلیغ

مسیر موفقیت از دید آقای تبلیغ

تحقق آرزوها و دستیابی به موفقیت نیازمند تلاش مداوم، بهره گیری از استعدادها و ایجاد تغییرات مثبت در زندگی است. هر کسی مسیر موفقیت خود را با توجه به شرایط شخصی، توانایی‌ها و هدف‌هایش طی می‌کند. اما یک چیز مهم این است که همواره تلاش کرده و از تنبلی دوری کنیم. شک نکنید تنبلی می‌تواند یک مانع بزرگ در راه پیشرفت باشد.

اگر می خواهید در کاری که انجام می دهید موفق باشید این نکات را به خاطر بسپارید:

  1. ابتدا باید اهداف و آرزوهایتان را به وضوح تعیین کنید.
  2. برای دستیابی به هر هدف، نیاز به برنامه‌ریزی دارید.
  3. تلاش و کوشش مداوم در طی مسیر به شما کمک می‌کند تا در مواجهه با مشکلات و چالش‌ها پایداری داشته باشید.
  4. انگیزه در زمان‌های دشوار می‌تواند شما را همچنان و پایدار نگه دارد.
  5. هیچکس از ابتدا تمام مهارت‌ها و دانش لازم را ندارد؛ پس همواره سعی کنید هر روز چیزهای جدید یاد بگیرید و خودتان را بهبود دهید.
  6. برخی تغییرات و روبرو شدن با شرایط جدید همیشه آماده باشید و انعطاف پذیر باشید.
  7. شکست‌ها جزئی از مسیر موفقیت هستند؛ از آن‌ها درس بگیرید و دوباره شروع کنید.

توصیه می کنم برای کسب اطلاعات به روز در رابطه با تبلیغات پیج اینستاگرامی علی ساده بافی را دنبال کنید.

درخواست مشاوره

دسترسی ارگانیک به کاربران عالی و ارزشمند، اما محدود است، برای همین هر کسب‌وکاری نیاز به تبلیغات آنلاین دارد تا مشتریان بیشتری را جذب کند. این روزها افراد ساعت‌ها وقتشان را با کامپیوترهای شخصی یا گوشی‌های هوشمند می‌گذرانند. با تبلیغات آنلاین، از این فرصت استفاده کنید و در برابر مخاطبان کسب‌وکارتان ظاهر شوی

ارسال درخواست مشاوره

Picture of  حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار تیم تحریریه شویراد

20 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

جستجو کردن