راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام

آیا می دانید چگونه می توان یک بنر تبلیغاتی تلگرام طراحی کرد؟ و کاربرد این بنرها در تبلیغات گسترده تلگرام تا چه میزان مؤثر است؟ بنرهای تبلیغاتی را می توان در هر جایی از قبیل صفحات مجازی مانند وب سایت ها، تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی طراحی و منتشر کرد.

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام ساخت بنر تبلیغاتی بسیار موثر و پرطرفدار است؛ اما نباید از ساخت بنر و محتوا از سایت های دیگر غافل شد. ساخت بنر تبلیغاتی تلگرام می تواند بسیار مفید و بسیار مهم باشد. بنر تبلیغاتی تلگرام باید از نظر محتوا، رنگ و اندازه با کسب و کاری که می خواهید تبلیغ کنید مطابقت داشته باشد.

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام قبل از طراحی بنر بهتر است، اطلاعات کافی در مورد شغلی که می خواهیم برای آن تبلیغ کنیم داشته باشیم و طراحی بنر را به افراد متخصص در این زمینه بسپاریم؛ زیرا این بنر معرف کار شماست و قرار است برای نمایش در تمام صفحات مجازی دیده می شود.

در حال حاضر کاربران زیادی از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و بازار تبلیغات در شبکه های اجتماعی مختلف بسیار داغ است؛ به همین دلیل تعداد پست ها زیاد، تبلیغات و رقابت با آن ها بسیار سخت است. از این رو در طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام باید دقت زیادی به خرج دهید تا بتوانید کاربر را جذب و او را به مشتری دائمی تبدیل کنید.

طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام
راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام عناصر مهم در طراحی یک بنر تبلیغاتی تلگرام مؤثر

باید بنر را به گونه ای طراحی کنیم، که مخاطب با دیدن بنر جذب آن شود و تنها با یک کلیک وارد کانال شما شود.بنر تبلیغاتی تلگرام یکی از بهترین راه های جذب مشتری می باشد؛ از این رو باید بسیار جذاب و زیبا و منحصر بفرد طراحی گردد. دقت کنید برای طراحی چنین بنری بایستی یک استراتژی قوی و هوشمندانه داشته باشید تا توجه کابر را در همان نگاه اول به خود جذب نماید.

تبلیغات بنری شکل سنتی تبلیغات دیجیتال است؛ نکته مهم این است که کاری انجام دهید تا مشتریان نتوانند به راحتی از کنار بنر شما عبور کنند، این یک ضعف در عصر دیجیتال است.

بنر تبلیغاتی تلگرام
راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام

نکاتی که در طراحی سایز بنر باید در نظر گرفت:

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام رتبه بندی (Leaderbord)

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام مستطیل نیم صفحه بزرگ (Half-pageLarge Rectangle)

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام مستطیل متوسط (Medium Rectangle)

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام بنر بزرگ موبایل (Larg Mobile Banner)

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام در طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام سایز بسیار مهم است؛ سایز در هر بنر بسته به عملکرد آن متفاوت باشد. تبلیغات بنری تلگرام می تواند افقی و عمودی باشد که باز هم به کسب و کار شما بستگی دارد. همچنین بنر شما باید تمیز، ساده و به راحتی قابل مشاهده باشد.

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام سعی کنید از روش های امروزی استفاده کنید. اگر بودجه کافی برای طراحی بنر دارید، توصیه می کنیم از تبلیغات بنری متحرک استفاده کنید؛ بنرهای متحرک با ویژگی های منحصربفردی که دارند؛ بدون تردید توجه مخاطب را بدست می آورد. متحرک سازی بنر تلگرام می تواند کمی گران باشد؛ اما برای بیشتر دیده شدن کسب و کار شما عالی است.

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام بنر تبلیغاتی تلگرام را می توان در انواع بنر ثابت، بنر متحرک یا همان گیف و یا یک کلیپ (با یا بدون صدا) طراحی کرد. روزانه تعداد بیشماری از این بنرهای تبلیغاتی را در شبکه های اجتماعی ملاقات می کنید، که کسب و کارها برای توسعه تجارت خود استفاده می کنند.

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام اگر شما نیز قصد سفارش این بنرها را دارید باید بگویم که هزینه طراحی بنر ثابت بسیار مقرون به صرفه است؛ بنر ثابت، هم هزینه و هم بازدهی آن، نسبت به دو نوع بنر دیگر کمتر است و بنرهای نوع کلیپ قیمت بیشتری دارند.

بنر تبلیغاتی تلگرام
راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام
بنر تبلیغاتی
راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام
بنر تلگرام
راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام هدف از داشتن بنر تلگرام چیست؟

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام هدف اصلی زیباتر کردن یک تجارت است؛ در Telegram امکان ارسال پیام برای کاربران وجود دارد و بهترین گزینه برای تعامل است؛ با تعامل خوب کاربر می تواند به مشتری تبدیل شود.

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام فراوانی متن در کانال ها چشم کاربر را به متن عادت داده است و اگر تگ شما متنی باشد ممکن است کاربر آن را نبیند و از آن عبور کند و توجه کاربر را در اطلاعیه های تلگرافی شما جلب نکند. برای اینکه یک کسب و کار دیده شود نیاز به تبلیغات حرفه ای برای جذب کاربر دارد و بهتر است از تبلیغات جذاب و رنگی خاص و تصاویر متحرک یا (GIF) برای جذابیت بیشتر استفاده شود.

در نظر داشته باشید که هر چه بنر تبلیغاتی تلگرام ساده تر باشد زیباتر است و زیبایی اولین کلمه سادگی است.

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام نکته مهم دیگر این است که متن تلگرام باید خوانا و زیاد طولانی نباشد، استاندارد آن 3-4 خط باشد، فونت و اندازه متن قابل قبول باشد تا چشم کاربر را اذیت نکند. سعی کنید رنگ هایی به کار بگیرید، که نظر کاربر را جلب کند و با توجه به نوع کسب و کار شما در مخاطب هیجان ایجاد کند؛ برای جذب بیشتر بهتر است از رنگ قرمز استفاده کنید.

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام شما می توانید کسب و کار خود را در سایر صفحات مجازی از جمله اینستاگرام نیز تبلیغ کنید و به دلیل کاربران زیاد مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است؛ با داشتن بنر تبلیغاتی اینستاگرام کار خود را تبلیغ کنید.

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام بنرهای معمولی امروزه اصلا مورد توجه قرار نمی گیرند؛ برای بنرهای جنجالی و پر سر و صدای بیشتر، به یاد داشته باشید که مهمترین چیز در ایجاد بنر، درک بنر کانال های مرتبط است. البته من به شما اطمینان می دهم که فقط باید احساس کنید و تحت هیچ شرایطی لوگوی کانال دیگری را کپی نکنید؛ متن لوگوی شما باید تا حد امکان کوتاه باشد تا مردم بتوانند متن شما را بخوانند.

ویژگی های بنر تبلیغاتی تلگرام

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام ویژگی های یک بنر مؤثر تلگرام

 اندازه فایل بنر را کوچک در نظر بگیرید، تا به سرعت باز شود و مخاطب را منتظر نگذارد.

 بنر خود را در ابعاد مربع (طول و عرض مساوی) طراحی کنید؛ اما در صورت لزوم می توانید ابعاد آن را به دلخواه تغییر دهید؛ هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

از تصاویر با کیفیت بالا و فونت های چشم نواز برای جلب توجه مخاطب استفاده کنید.

از روانشناسی رنگ برای کمک به انتخاب رنگ بنر خود استفاده کنید؛ رنگی که استفاده می کنید نباید چشم را تحریک کند.

سادگی در بیشتر موارد کار می کند؛ از شلوغی طرح خود و آزار مخاطب خودداری کنید.

برند خود را شناسایی کنید، برای طراحی بنرهای خود از لوگوی خود و یک قالب ثابت استفاده کنید.

بیک بنر تبلیغاتی تلگرام بایستی در نگاه اول پیام را به مخاطب برساند.

از بکارگیری تکنیک CTA غافل نشوید؛ از مخاطبان در انتهای بنر خود بخواهید کاری انجام دهند، مثلاً روی لینک کانال خود کلیک کرده و در کانال عضو شوید.

ویژگی های بنر تبلیغاتی تلگرام
راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام

کلام آخر

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام تلگرام یک پیام رسان قابل نصب بر روی اندروید، وب و iOS است؛ این پلتفرم یک اپلیکیشن رایگان می باشد که می تواند کسب و کار شما را به نمایش بگذارد و بهترین گزینه برای کسب درآمد است؛ چون در ایران کاربران زیادی دارد که حتی بعد از فیلتر شدن در تلگرام فعال می باشند. طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام بهترین روش انجام تبلیغات گسترده در سطح Telegram با بازدهی بالا می باشد.

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام بنرهای معمولی چندان محبوب نیستند؛ سعی کنید بنرهای جذاب و جنجالی تری طراحی کنید که صدای بلندی دارند. هر چه کار اولیه بهتر باشد، کاربر به شما اعتماد بیشتری خواهد داشت.

راهنمای صفر تا 100 کاربردی طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام برای تبلیغ بهتر کانال خود یا به عبارتی تبلیغات موثرتر در کانال های دیگر، به تبلیغات بنری نیاز دارید؛ شما می توانید طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام خود را به ما بسپارید؛ گروه تبلیغاتی شویراد سال هاست که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند. اگر به دنبال بهترین نمونه های کسب و کار هستید حتما به پیج اینستاگرام ما سر بزنید و یا از طریق واتساپ با ما در تماس باشید و به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

درخواست مشاوره

دسترسی ارگانیک به کاربران عالی و ارزشمند، اما محدود است، برای همین هر کسب‌وکاری نیاز به تبلیغات آنلاین دارد تا مشتریان بیشتری را جذب کند. این روزها افراد ساعت‌ها وقتشان را با کامپیوترهای شخصی یا گوشی‌های هوشمند می‌گذرانند. با تبلیغات آنلاین، از این فرصت استفاده کنید و در برابر مخاطبان کسب‌وکارتان ظاهر شوی

ارسال درخواست مشاوره

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *