تبلیغات پروکسی تلگرام چیست؟ + نحوه اجرای آن

تبلیغات پروکسی تلگرام

اگر شما نیز از کاربران پروپاقرص تلگرام باشید، حتماً از پروکسی های تلگرام استفاده کردید و یا تبلیغات پروکسی تلگرام را روی گوشی تان دریافت کرده اید. اگر هم هنوز با این اصطلاحات آشنایی ندارید، با مطالعه این مقاله موضوع برایتان روشن می شود.

 همانطور که می دانید تلگرام در کشور ما و برخی از کشورهای دیگر جهان بنابه مسائل سیاسی فیلتر شده است؛ اما به دلیل کارآمد بودن تلگرام به عنوان یک پیام رسان جامع، هنوز هم طرافدارن زیادی دارد. بسیاری از کسب و کارها از کانال ها و گروه های تلگرامی برای تبلیغات و افزایش آگاهی از برند استفاده می کنند.

برای ورود به تلگرام شما یا باید از سرویس های فیلتر شکن و یا از پروکسی ها استفاده کنید. البته احتمالا برخی از اَپ های جانبی تلگرام را هم دیده اید که مستقیماً، بدون فیلتر شکن به تلگرام متصل می شوند؛ باید بگوییم این برنامه ها هم از پروکسی ها کمک می گیرند. سرویس پروکسی بعد از فیلتر شدن تلگرام در بسیاری از کشورهای جهان و به جهت حفظ مخاطب و حل مشکل دسترسی کاربران، از طرف شرکت تلگرام رونمایی شد؛ از طریق پروکسی می توانید به راحتی و بدون استفاده از نرم افزار فیلترشکن به تلگرام متصل شوید.

تلگرام این امکان را به کاربرانش داد تا پروکسی بسازند؛ همچنین شرکت تلگرام برای ترغیب کاربران به ساخت پروکسی، تبلیغات پروکسی تلگرام را راه اندازی کرد. به این صورت که یک کانال اسپانسر را برای آن ها اختصاص داده است تا بتوانند از این طریق کسب درآمد کنند. این کانال که به کانال اسپانسر پروکسی معروف است توسط شرکت های مختلفی به کاربران اجاره داده می شود و کانال های تلگرامی می توانند به عنوان اسپانسر پروکسی در لیست کانال های پروکسی قرار بگیرند و بازدید بالایی داشته باشند.

  تبلیغات اینستاگرام رایگان و حرفه ای با 3 تکنیک کاربردی

 

مقاله پیشنهادی: تبلیغات گسترده در تلگرام 

در ادامه می خواهم نحوه تبلیغات از طریق پروکسی را برایتان به طور کامل شرح دهیم. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

تبلیغات پروکسی تلگرام چگونه انجام می شود؟ 

برای استفاده از پروکسی بایستی در کانال پروکسی جوین شوید؛ بعد از عضو شدن در کانال، کانال پروکسی برای شما پین می شود و در این قسمت تبلیغات سایر کانال ها نمایش داده می شود. اکنون شما می توانید با کلیک روی دکمه جوین، به ممبرهایش اضافه شوید. به این روش تبلیغات اسپانسر پروکسی تلگرام یا تبلیغات پروکسی تلگرام می گویند.

حال روش تبلیغات اینگونه است کانال شما در این تبلیغات پین می شود و هزاران نفر کانال شما را می بینند؛ اگر به کانال شما علاقه مند شوند عضو آن می شوند. توجه داشته باشید در تبلیغات پروکسی، تمامی افرادی که عضو کانال شما می شوند، صد در صد واقعی و هدفمند هستند. اکنون با تولید محتوای خلاق و کاربردی می توانید آنها را به مشتریان بالقوه تبدیل کنید.

 

عبارت کلیدی

در تبلیغات پروکسی، کانال شما به عنوان اسپانسر پروکسی به تلگرام معرفی می گردد؛ اکنون کانال شما در بالای تلگرام پین شده و برای همه کاربران قابل مشاهده خواهد بود.

 

با جذب ممبر واقعی برای کانال تان، میزان بازدید پست های شما نیزافزایش می یابد. یکی از مزیت های خوب این نوع تبلیغات این است که کاربر با با اختیار خود وارد کانال شما شده است، بنابراین ریزش ممبر کانال تان نزدیک به صفر خواهد بود.

تبلیغات پروکسی نوعی تبلیغات هدفمند است، که به بزرگتر شدن نام برند شما کمک می کند. با محتوای جذاب می توانید اعضای کانال خود را دائمی کنید؛ سعی کنید همه مطالب را به صورت متن منتشر نکنید. عکس ها تأثیر زیادی بر حفظ اعضا و جذب اعضا دارند. همچنین، با برگزاریچالش هایی مانند مسابقات، می توانید تأثیر مثبتی در ماندگاری ممبرهای کانال و ایجاد حس وفاردای در آن ها داشته باشید.

  تبلغیات در رسانه های اجتماعی با علی ساده بافی!

تبلیغات پروکسی برای چه مشاغلی مفید است؟

از آنجایی که تبلیغات پروکسی برای همه کسانی که از سرویس پروکسی استفاده می کنند، نمایش داده می شود و این افراد احتمالا از سراسر کشور هستند. بنابراین این شیوه تبلیغات برای کسب و کارهایی که خدمات آموزشی ارائه می دهند و محدود به یک مکان خاص نیست، یا کسب و کارهایی که محصولاتی را ارائه می دهند که می توانند به کل کشور خدمات ارائه دهند، مناسب می باشد.

 

نحوه اجرای تبلیغات پروکسی تلگرام

 

انواع تبلیغات پروکسی تلگرام

 اکنون یکی یکی از اساسی ترین مسائل مورد بحث در تلگرام، تبلیغات پروکسی است و به همین دلیل افراد زیادی سعی می کنند از تلگرام به روش های مختلف استفاده کنند. تبلیغات پروکسی تلگرام نیز یکی از پربازده ترین نوع تبلیغات است و  به دو شکل انجام می شود:

  • تبلیغات به ازای هر ساعت اسپانسری
  • تبلیغات به ازای عضو گیری برای کانال

تبلیغات پروکسی تلگرام چیست؟ + نحوه اجرای آن تبلیغات جذبی پروکسی تلگرام

اگر یک کانال با محتوای جذاب دارید، می توانید از این شیوه تبلیغاتی استفاده کنید؛ در این روش به ازای هر ممبری که عضو کانال می شود، هزینه پرداخت می کنید. حال ممکن است این جذب ممبر ۱۵ دقیقه زمان ببرد یا سه ساعت.

تبلیغات پروکسی تلگرام چیست؟ + نحوه اجرای آن تبلیغات ساعتی پروکسی تلگرام

در این روش شما به طور مثال یک ساعت، کانال حامی پروکسی را اجاره می کنید و یک ساعت می توانید به عنوان کانال اسپانسر پروکسی در لیست کانال های مخاطب قرار بگیرید.

در این روش شما به ازای زمانی که از جانب کانال حمایت می شوید، بایستی هزینه پرداخت کنید؛ بعد از اتمام زمان مورد توافق کانال شما از لیست پراکسی ها خارج می شود.

 

در حین اجرای تبلیغات پروکسی چه کار باید بکنیم؟

هنگامی که کانال شما به عنوان اسپانسر پروکسی به تلگرام معرفی شد، باید به طور منظم و در بازه های زمانی کوتاه در کانال تان پست بگذارید تا محتواهای شما برای کاربرانی که از پروکسی استفاده می کنند، ظاهر شود.

   استراتژی تبلیغ کردن پیج در اینستاگرام

البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که ممکن است کاربران فعلی کانال اذیت شوند و کانال را ترک و یا نوتیفیکیشن آن را قطع کنند. هر پست شما یک نوتیفیکیشن برای کاربر ارسال می کند و مکان دارد کاربر عصبی شده و از کانال خارج شود؛ پس در پست گذاری نیز خیلی دقت کنید و حتما پست های خلاقانه تو کانال منشتر کنید که بتوانید نیازی از مخاطب را رفع کند و یا برای اون سرگرم کننده باشد.

توصیه ما 

گفتیم که تبلیغات توسط پروکسی تلگرام یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در تلگرام است؛ زیرا کاربران زیادی کانال شما را و چندین پست از مطالب شما را می بینند و با اختیار خودشان و با علاقه کامل به موضوع شما وارد کانال می شوند.

حال اگر محتوا و محصولات یا خدمات شما برای آنها جذاب باشد، در کانال جوین شده و معمولا برای صاحب کانال پیام می دهند و سوالات خود را در زمینه مشاوره یا خرید از او می پرسند. به جهت اینکه از این شیوه تبلیغات بازدهی بالایی دریافت کنید، توصیه می کنم حتما محتوای خوبی بسازید. برای تولید محتوای تبلیغاتی کاربر پسند با کارشناسان ما در شویراد تماس بگیرید.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *