قابلیت نمایش تعداد بازدید توییت‌ها در توییتر عرضه شد.

قابلیت جدید توییتر ، نمایش آمار بازدید توییت ها

قابلیت نمایش تعداد بازدید توییت‌ها در توییتر هم‌ اکنون در دسترس برخی کاربران قرار گرفته و می‌توانند آمار بازدید توییت‌های خود را در به همراه تعداد کامنت، لایک و ری توییت ها مشاهده کنند. عملکرد این قابلیت در توییتر، مشابه قابلیت بازدید پلتفرم‌هایی مثل اینستاگرام یوتیوب می باشد و تعداد دفعات بازدید از یک ویدیو را نشان می دهد.

چندی پیش ایلان ماسک، مدیر عامل جدید توییتر طی یک توییتی گفته بود، که این شبکه اجتماعی در حال اضافه کردن قابلیتی است تا کاربران به راحتی متوجه شوند که چند نفر توییت های آن ها را خوانده اند.

از زمانی که ایلان ماسک توییتر را خریداری کرده است، تغییرات زیادی در این شبکه اجتماعی رخ داده است. با قوانین و رویدادهایی که هر روز در این شبکه اجتماعی اتفاق می افتد، به نظر میاید باید منتظر وقایع قابلیت های دیگری نیز باشیم. یکی از توییت های جدید ایلان ماسک اشاره به راه اندازی اینترنت ماهواره ای در ایران می باشد: در ایران نزدیک به 100 دستگاه استارلینک فعال شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینترنت ماهواره ای مقاله آموزش راه اندازی اینترنت استارلینک را مطالعه کنید.

قابلیت نمایش تعداد بازدید توییت‌ها
قابلیت نمایش تعداد بازدید توییت‌ها در توییتر عرضه شد.

توییت ایلان ماسک: نمایش تعداد بازدید توییت‌ها در توییتر

ایلان ماسک در توییت خود خبر از نمایش آمار بازدید توییت ها را داد و اظهار داشت که این قابلیت نشان می دهد که توییتر فعال تر و زنده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.
برخی گمان می کنند توییتر یک شبکه اجتماعی منزوی است و افراد کمی در آن فعالیت دارند. اما به عقیده ایلان ماسک، بیش از ۹۰ در صد کاربران توییتر، توییت ها را می خوانند، بدون اینکه توییتی منتشر کنند یا لایک و کامنت بگذارند. ماسک با مجهز کردن قابلیت تعداد بازدید توییت‌ ها به توییتر، قصد دارد این موضوع را برای کاربران واضح گردد.

  چگونه آنالیز پیج رقبا در اینستاگرام را انجام دهیم؟!

حال باید منتظر تاثیر این قابلیت در توییتر باشیم؛ آیا نظر ایلان ماسک در مورد تعداد مخاطبان توییتر درست است یا خیر! اما به گفته برخی از کاربران، این قابلیت ممکن است اثر نامطلوبی در محبوبیت این شبکه اجتماعی داشته باشد؛ زیرا نشان می‌دهد افراد کمتری نسبت به آنچه انتظار می‌رفت توییت‌های آنها را می‌بینند.

البته توییتر قابلیتی دارد که جزئیات بیشتری در مورد توییت ها نشان می دهد؛ اگر کاربران روی گزینه View Tweet Analytics در زیر پست ارسال شده خود کلیک کنند، می توانند برخی تعاملات مخاطبان شان را ببینند.

  • چند کاربر با توییت آن ها تعامل داشته اند.
  • کلیکدسایر کاربران برای مشاهده پروفایل
  • جستجوی بیشتر برای دیدن جزئیات توییت ارسال شده
  • تعداد دفعاتی که از یک توییت بازدید شده است

اما تفاوت قابلیت جدید این است که همه می توانند تعداد بازدیدکنندگان را ببینند و محدود به صاحب حساب کاربری نخواهد بود. به نظر میاید این سیستم عملکرد بهتری نسبت به دکمه تحلیل وضعیت توییت کنونی در بر خواهد داشت.

قابلیت آمار بازدید توییت ها هم اکنون برای نسخه های iOS و اندروید در دسترس است و به زودی امکان مشاهده آن در نسخه تحت وب توییتر نیز فراهم خواهد شد. البته با ذکر این نکته که در حال حاضرهمه کاربران به این قابلیت دسترسی ندارند؛ ولی انتظار می رود به مرور زمان آمار بازدید تعداد توییت ها برای تمامی کاربران توییتر فعال شود.

همچنین بر اساس گزارش وب سایت تِک کرانچ، قابلیت نمایش تعداد بازدید توییت‌ها تنها برای توییت هایی فعال خواهد بود که پس از ۱۵ دسامبر ارسال شده‌اند.

قابلیت نمایش تعداد بازدید توییت ها

قابلیت نمایش تعداد بازدید توییت‌ها در توییتر عرضه شد.هدف ایلان ماسک از رونمایی قابلیت تعداد بازدیدها توییت ها

ایلان ماسک معتقد است با این اقدامات قصد دارد، آزادی بیان را به توییتر بازگرداند و به همین منظور اقدامات مختلفی نیز انجام داده است؛ از جمله بازگرداندن اکانت های مسدود شده افرادی مانند دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا.
البته اگر اقداماتی مانند حذف پیش شماره کشور ایران از توییتر و یا اخراج تعدادی از کارکنان توییتر بعلت اعتراض به عملکرد را در نظر بگیریم، باز هم می توان گفت مدیر عامل توییتر برای آزادی بیان در توییتر تلاش می کند یا سعی دارد سیاست های دیکتاتوری خود را پیاده سازی کند.

  بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟

در هر صورت باید باید منتظر ماند و دید که آیا این اقدامات به نفع توییتر تمام می شود یا ایلان ماسک شبکه اجتماعی متعلق به خود را نابود می کند.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *