معرفی تبلیغات بازدیدی تلگرام

تبلیغات بازدیدی تلگرام یکی از رایج ترین روش ها برای دیده شدن برند و محصول شما در انواع کانال های تلگرامی است. تبلیغات در تلگرام یکی از متداول ترین روش های تبلیغات قبل از فیلتر شدن شبکه اجتماعی بود که با مسدود شدن این پیام رسان کمی کاهش پیدا کرد؛ اما باز هم کاربران به تلگرام روی آورده اند که این موضوع را می توان از افزایش اعضای کانال های تلگرامی دریافت. اما همیشه به یاد داشته باشید که در عرصه بازاریابی نباید میدان را برای رقبای خود خالی بگذارید، بهتر است در هر جایی که مشتریان شما هستند حضور داشته باشید؛ به همین دلیل توصیه می کنم این پست تبلیغاتی در تلگرام را از دست ندهید.

در تبلیغات بازدیدی تلگرام برای تاثیرگذاری بهتر، برای انتشار تعدا پست ها محدودیت می گذارند، به این صورت که بعد از پست تبلیغ شما در یک کانال، فقط 5 پست دیگر بعد از آن درج می شود و به اصطلاح پست تبلیغی شما به عنوان ششمین پست در یک کانال قرار می گیرد. در این مقاله می خواهیم بهترین شیوه های تبلیغات گسترده در تلگرام را به شما معرفی کنیم و در نهایت تفاوتی که سبب برتر جلوه نمایان شدن این شیوه تبلیغات می شود را بررسی کنیم.

انواع تبلیغات بازدیدی تلگرام

حتماً هنگام بازدید از کانال های تلگرامی که عضو آن هستید انواع تبلیغات را دیده اید! شما اگر بخواهید از این نوع تبلیغات استفاده کنید چگونه کانال های تلگرامی را برای عضویت پیدا می کنید؟ آیا از جانب کسی به شما معرفی می شود یا خودتان تبلیغات این کانال ها را دیده اید؟ اگر می خواهید برای کانال خود عضو بگیرید، غیر از این روش ها چه روش های دیگری را می شناسید؟

 

پرداخت تبلیغات بازدیدی تلگرام

معرفی تبلیغات بازدیدی تلگرامتبلیغات بازدید ساده

در تبلیغات بازدیدی ساده تلگرام، پست شما در تمامی کانال ها منتشر می شود و تعداد اعضای کانال یا موضوع کانال اهمیتی در این روش تبلیغات ندارد. مزیت این روش تبلیغات در تلگرام این است که تبلیغ در بسیاری از کانال ها در یک زمان مشخصی منتشر می شود و همین موضوع به ماهیت تبلیغ شما اعتبار می بخشد؛ توجه کنید این روش تبلیغات نسبت به روش های دیگر هزینه کمتری دارد.

معرفی تبلیغات بازدیدی تلگرامتبلیغات بازدیدی موضوعی تلگرام

در این روش تبلیغات تلگرامی، آگهی شما فقط در کانال هایی قرار می گیرد که عنوان کانال های مرتبط با موضوع تبلیغات شما هستند. هزینه این روش تبلیغات تلگرامی با توجه به موضوعی که انتخاب می کنید محاسبه می شود. لازم به ذکر است هزینه این روش تبلیغات از تبلیغات بازدید ساده تلگرامی بالاتر است.

معرفی تبلیغات بازدیدی تلگرامتبلیغات بازدیدی در کانالهای پربازده

در این روش تبلیغات در کانال های پربازده تلگرام، تبلیغات شما صرفاً در کانال هایی قرار می شود که پر بازدید بود و از بازدهی بالایی برخوردار هستند. معیار پربازده بودن کانال های بر اساس پارامترهایی مانند تعداد اعضای کانال، قدیمی بودن کانال، تعداد بازدید و … تعیین می گردد.
کارشناسان تیم شویراد کانال های پربازده را شناسایی می کند و به کاربران اجازه می دهد در آن ها تبلیغ کنند؛ هزینه این روش تبلیغات در تلگرام نسبت به سایر روش ها بیشتر است اما میزان بازدهی آن نیز بسیار بیشتر است.

معرفی تبلیغات بازدیدی تلگرامتبلیغات ساعتی در تلگرام

تبلیغات ساعتی نسبت به دیگر انواع تبلیغات تلگرامی مقرون به صرفه تر می باشند؛ تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک ساعات خاصی را برای تبلیغات انتخاب کنید و از مدیر کانال بخواهید که تبلیغ شما را در آن ساعت و بازه زمانی مشخص نمایش دهد. این نوع تبلیغات معمولا در بازه های زمانی 12 ساعته و 24 ساعته ارائه می شوند.

انتخاب بهترین ساعت برای نمایش پست تبلیغی، مهم ترین نکته تبلیغات ساعتی است؛ شما باید زمانی را برای انتشار پست انتخاب کنید که مخاطبان هدف شما آنلاین باشد تا تبلیغ شما توسط مشتریان بالقوه تان دیده شود. بدین منظور بهتر است برای مخاطبان خود یک پرسونای مخاطب بسازید، بعبارتی مخاطبان خود را از لحاظ سن، جنسیت یا شغل کاربران دسته بندی کنید.

معرفی تبلیغات بازدیدی تلگرامتبلیغات گسترده در تلگرام

تبلیغات گسترده تلگرام توسط تیم های تبلیغاتی و بازاریابی انجام می شود؛ به این ترتیب با یک تیم تبلیغاتی در تلگرام تماس می گیرید و با ارائه اطلاعات مورد نیاز از آنها می خواهید که مسئولیت برگذاری تبلیغات شما در تلگرام را بر عهده بگیرند. در این گونه تبلیغات شما با مسائلی از قبیل انتخاب نوع روش تبلیغاتی درگیر نخواهید شد و تمامی این مسائل بر عهده تیم تبلیغاتی مورد نظر است و می توانید با خیال راحت به سایر امور مربوط به شرکت خود بپردازید.

تبلیغات بازدیدی در مقابل تبلیغات کلیکی

تبلیغات بازدیدی تلگرام، پرداخت بر اساس تعداد بازدیدهایی است که شمارنده تلگرام برای تبلیغات شما در کانال ها ثبت می کند. پتانسیل تبلیغات تلگرامی در تبلیغات می تواند شامل برندسازی، فروش بالا، نصب اپلیکیشن، افزایش ممبر کانال، دیده شدن در بازار هدف مربوطه و همچنین پرداخت هزینه های هدفمند و مقرون به صرفه باشد.

تعرفه تبلیغات بازدیدی در تلگرام به این صورت است که فقط برای کسانی که تبلیغ شما را دیده اند هزینه پرداخت می کنید. به این ترتیب پرداخت بر اساس تعداد افرادی است که تبلیغ شما را در کانال های تلگرام می بینند؛ در اینگونه تبلیغات تلگرامی، علاوه بر ارسال عکس، متن و لینک، می توانید از شماره تلفن برای ارتباط با مشتری نیز استفاده کنید.

یکی دیگر از انواع تبلیغات تلگرامی تبلیغات کلیکی است؛ همانطور که از نام آن پیداست، شما باید به ازای تعداد کلیک روی تبلیغ خود هزینه پرداخت کنید. بنابراین این روش تبلیغات در مقایسه با تبلیغات بازدیدی را می توان از برخی جهاتی مقرون به صرفه به حساب آورد.
با اینکه تبلیغات کلیلی در مقایسه با تبلیغات بازدیدی تلگرام اقتصادی تر است، اما نمی توان غافل شد که این شیوه تبلیغات نیز مشکلات خاص خود را دارد.

بزرگترین مشکل تبلیغات کلیکی این است که باید سامانه خاصی را برای آگاهی از تعداد کلیک های دریافتی نصب کنید. توجه داشته باشید که کیفیت سیستم های مختلف یکسان نیست و باید از یک سامانه با کیفیت بالا استفاده کنید تا آمار دقیق تری را به شما نشان دهد.

یکی دیگر از بزرگترین مشکل این شیوه تبلیغاتی این است که همانند تبلیغات گوگل ادز، احتمال دارد رقبای شما بی هدف بر روی تبلیغات شما کلیک های مداوم داشته باشند.اگر این اتفاق بیافتد شما ملزم به پرداخت هزینه خواهید بود بدون اینکه سودی به جیب بزنید و هزینه تبلیغات بدون کسب سود به هدر خواهد رفت.

معرفی تبلیغات بازدیدی تلگرام حرف آخر

کارشناسان تیم شویراد پس از مطالعه بازار و انتخاب جامعه هدف، تبلیغ شما را در کانال های مربوطه قرار می دهند تا این تبلیغات بهترین بازخورد را برای شما به ارمغان بیاورد. کارشناسان ما با مشاوره رایگان به شما در انتخاب بهترین، هدفمندترین و مقرون به صرفه ترین پکیج تبلیغات بازدیدی تلگرام کمک می کنند.

در تبلیغات بازدید، شما فقط به ازای تعداد بازدیدها از تبلیغ تان، هزینه پرداخت می کنید، که این روش تبلیغات بسیار اقتصادی می باشد. در این روش اگر هزینه محدودی برای تبلیغات دارید، می توانید انتخاب کنید که تبلیغ شما فقط به همان تعداد بازدید داشته باشد وپس از دریافت بازدید مورد نظر، تبلیغ حذف شود. به این ترتیب می توانید حتی با مبالغ کم در کانال های با کیفیت مرتبط با کسب و کار خود تبلیغ کنید.

تعداد این بازدید با علامت چشمی در گوشه پایین پیام های تلگرام مشخص می شود؛ در کنار این علامت چشمی عددی وجود دارد که بیانگر تعداد بازدید ها است.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟

1 رای، 1 از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *