نکات طلائی ارسال دایرکت تبلیغاتی اینستاگرام + قیمت مناسب

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پر مخاطب می ‌باشد و این روزها تقریباً تمامی کسب و کار های آنلاین، روی این پلتفرم راه اندازی می شوند. اینستاگرام یک سبک تازه برای بازاریابی و تبلیغات کسب و کارها ایجاد کرده است و افراد زیادی توانسته اند روی این پلتفرم به سرنخ های هدفمند و فروش قابل‌ توجهی دست بیابند. ارسال دایرکت تبلیغاتی اینستاگرام نیز یکی از روش های مؤثر برای معرفی محصولات و خدمات، افزایش آگاهی از برند و جذب مخاطب می باشد.

همانطور که می دانید برای دیده شدن در اینستاگرام، بایستی محتواهای خلاقانه و جذاب تولید کنید؛ اما صرفاً تکیه بر تولید محتوا نمی تواند پیشرفت شما را تضمین کند. لازمه موفقیت در اینستاگرام  برگزاری کمپین تبلیغات است؛ پس توصیه می کنیم حتماً در بازه های زمانی مختلف شما هم از این شیوه برای ترویج کسب و کارتان بهره بگیرید.

از طرفی تبلیغات اینستاگرامی توسط اینفلوئسنرها، بلاگرها و یا پیج های بزرگ بسیار پر هزینه هستند و برای کسب و کارهای کوچک و نوپا واقعاً استفاده از این شیوه های تبلیغاتی صرف نمی کند. اما شما خودتان هم می توانید با تولید محتوای خوب و برنامه ریزی اصولی برای تبلیغات، خودتان کسب و کارتان را به مخاطبان اینستاگرامی معرفی کنید. یکی از این روش ها تبلیغات دایرکت اینستاگرام می باشد، که در این مقاله قصد داریم، بطور کامل این شیوه تبلیغاتی را برای شما توضیح دهیم.

 

مقاله پینشهادی: دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغات علی ساده بافی!

نکات طلائی ارسال دایرکت تبلیغاتی اینستاگرام + قیمت مناسبارسال دایرکت تبلیغاتی اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

لازم به ذکر است تبلیغاتی که در دایرکت اینستاگرام انجام می‌شوند، هیچ هزینه ای برای شما ندارند و جزو آسان ترین روش های تبلیغاتی در اینستاگرام محسوب می شود. اما باید محدویت ها و نکات طلائی تبلیغات دایرکت اینستاگرام را بدایند و مطابق با الگوریتم اینستاگرام عمل کنید؛ در غیر اینصورت ممکن نتیجه معکوس داشته باشد و پیج شما را نابود کند.

 

ارسال دایرکت تبلیغاتی اینستاگرام

 

کاربران اینستاگرامی هنگامی که از پیج تان بازدید می کنند، با دیدن محتواهای پیج تان ترغیب می شوند که شما را فالو کنند. اطلاعاتی که آن ها  درباره کسب و کار شما و محصولات یا کالایی که قرار است، برای آن‌ ها عرضه دهید، ناقص است؛ از این رو مشتاق اند اطلاعات بیشتری از شما کسب کنند.

اینجاست که با ارسال دایرکت تبلیغاتی اینستاگرام می‌توانید یک ارتباط بسیار مفید با مخاطبانی که بتازگی پیج شما را فالو کرده اند داشته باشید؛ با ارسال یک پیام کوتاه و واضح به دایرکت آن ها، خودتان را با لحن صمیمی معرفی کنید. شما می‌توانید درباره ویژگی‌ ها و امکانات و راه حل که برای رفع نیازهای آن در نظر دارید، صحبت کنید.

همچنین می توانید کمپین های مسابقاتی و یا تخفیفاتی را از طریق دایرکت به مخطبان تان اطلاع رسانی کنید. افرادی که تازه پیج شما ر افالو کرده اند، اطلاعات مفیدی درباره کمپین های شما ندارند؛ بنابراین می‌توانید با ارسال پیام ‌های تبلیغاتی در  دایرکت اینستاگرام این کار را انجام دهید. مطمئن باشید مخاطبان تان از این شیوه تبلیغاتی استقبال خواهند کرد و می‌تواند برای شما و دیده شدن کسب و کارتان  بسیار مفید باشد.

توصیه ما 

توجه داشته باشید نباید در ارسال دایرکت تبلیغاتی اینستاگرام زیاده روی کنید؛ زیرا الگوریتم اینستاگرام به فعالیت های شما حساس می شود و امکان دارد پیج تان را محدود کند. همچنین فقط برای کسانی که پیج شما را فالو کرده ند و یا شما را به نوعی می شناسند، از تبلیغات دایرکت اینستاگرام استفاده کنید؛ زیرا اگر کسی مسیج شما را باز نکند و یا در صورت مشاهده مسیج تان با شما وراد تعامل نشود و یا بخواهد شما را بلاک و مسیج تان را ریپورت کند، از طرف اینستاگرام جریمه بسیار سنگینی دریافت خواهید کرد و چه بسا پیج شما بسته شود.

توصیه می کنیم حتما محتوایی تولید کنید که بتوانید کاربران را در دایرکت اینستاگرام ترغیب به اقدامی نمائید. برای تولید محتوای قابل اشتراک گذاری با کارشناسان تبلغیاتی ما در شویراد تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در اختیارتان بگذارند.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *