چرا نباید فالوور بخریم؟ + 8 دلیل

این روزها خرید فالوور اینستاگرام، دغدغه کاربران این پلتفرم شده است. اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربرد فعال ماهانه بهترین پلفترم برای کسب درآمد است؛ به عنوان مثال شما می توانید یک اینفلوئنسر شوید یا با ایجاد افزایش آگاهی از برند، محصولات و خدمات خود را در اینستاگرام بفروشید. در هر حالت برای درآمدزایی از این پلتفرم شما به فالوور نیاز دارید، در این میان برخی سعی دارند با تولید محتوا و تبلیغات اینستاگرامی فالوورهای پیج شان را افزایش دهند و برخی راه های میان بری مانند خرید فالوور اینستاگرام را برای بالا بردن تعداد فالوورهایشان انتخاب می کنند.

خرید فالوور کمی وسوسه کننده است و اکثریت افراد در اول کار برای رشد پیج شان این اقدام را انجام داده ند و البته خیلی زود هم پشیمان شده اند. در خرید فالوور، شما صرفاً فقط برای یک عدد پول پرداخت می کنیدنه کاربران واقعی اینستاگرام. بسیاری از این فالوورها اکانت های غیرفعال یا فیک هستند، که هرگز با پست های شما تعامل نخواهند داشت.

در ظاهر خریدن 1000 فالوور آن هم با قیمت کم ما را هیجان زده می کند، اما اگر واقعاً به این ارزانی و آسان بود، همه آن را انجام می دادند. پس مشکل چیست؟ آیا می توان با خرید فالوور در اینستاگرام کسب درآمد کرد؟ آیا سرمایه گذاری ارزشمندی است؟

مقاله پیشنهادی: بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟

آیا می توان با خرید فالوور اینستاگرام کسب درآمد کرد؟

به طور کلی خرید فالوور اینستاگرام تحت هیچ شرایط ایده خوبی نیست. فالوورهای خریداری شده احتمالا ربات ها یا اکانت های غیرفعال هستند،که با پست های شما تعامل برقرار نمی کنند. در نتیجه پست‌های شما در صفحات اکسپلور یا فیدهای اینستاگرامی فالوورهای واقعی شما نمایش داده نمی‌شوند. همچنین استفاده از قابلیت اینسایت و سنجش آمار را دشوار می کند.

خرید فالوور اینستاگرام
چرا نباید فالوور بخریم؟ + 8 دلیل

به زبان ساده تر، پیج شما در اوایل تزریق فالوور یک تعامل زود هنگامی خواهد داشت، که این تعامل با گذشت زمان کاهش می یابد. فالوورهای خریداری شده اینستاگرام هیچ ارزش بلندمدتی برای محتواهای پیج تان نخواهد داشت.

الگوریتم اینستاگرام، پست های شما را بر اساس میزان تعامل دریافتی برای کاربران نمایش می دهد؛ در نتیجه بدون لایک ، کامنت، سیو و غیره، پست شما احتمالاً در فیدهای اینستاگرامی مخاطبان و در اکسپلور نمایش داده نمی شود.

فالوورهای فیک به مرور زمان به اعتبار پیج تان آسیب بزنند؛ داشتن فالوورهای زیاد می تواند کاربران را متقاعد کند که شما را دراینستاگرام دنبال کنند، اما وقتی تناسب تعداد فالوورها و تعداد لایک های دریافتی محتواهای شما را می بینند، اعتبار شما را نزد مخاطبان واقعی‌تان از بین ببرد.

به عنوان مثال، اگر 10000 فالوور داشته باشید اما در هر پست فقط چهار لایک داشته باشید، مدت زیادی طول نمی کشد تا مردم متوجه شوند که مشکلی وجود دارد.

فالوورهای خریداری شده اینستاگرام امکان دارد آمار پیج تان را تحریف کنند. اگر درصد بالایی از فالوورهای یک پیج واقعی نباشند، برآورد میزان نرخ مخاطبان هدف شما با محصولات و یا خدمات کسب و کارتان غیرممکن است.

پس باید بگویم اگر از بابت خرید فالووراینستاگرام هزینه پرداخت می کنید؛ برای فالوورهای واقعی و با کیفیت پولی پرداخت نمی‌کنید. شما فقط برای یک عدد پول خرج می کنید و از آنجایی که الگوریتم اینستاگرام به شدت به تعامل و نه فالوور وابسته است، خرید فالوور راه حل بلندمدتی نیست؛ در واقع می توان گفت اصلا راه حل نیست.

زمان، انرژی و پولی را که برای خرید فالوور صرف می کنید، صرف تولید محتوا، تبلیغات و ایجاد روابط واقعی با مخاطبان واقعی کنید. اگر محتوای شما جذاب و معتبر باشد، فالوورهای وفادار شما بدون نیاز به رشوه با برند شما ارتباط برقرار می کنند.

8 دلیل اینکه چرا نباید برای پیج مان در اینستاگرام فالوور بخریم؟

چرا نباید فالوور بخریم؟ + 8 دلیلنرخ تعامل بسیار پایین و افزایش نرخ پرش پیج تان و عدم تناسب بین تعداد فالوورها با تعداد لایک های محتواها، باعث می شود فالوورهایتان به شما اعتماد نکنند.

چرا نباید فالوور بخریم؟ + 8 دلیلبا گذشت زمان، با کاهش شدید فالوور مواجه خواهید شد؛ از طرفی اینستاگرام فالوورهای فیک را حذف می کند و از طرف دیگر فالوورهای واقعی را به دلیل افت کیفیت پیج تان از دست می دهید.

چرا نباید فالوور بخریم؟ + 8 دلیلنرخ تعامل یا اینگیجمنت پیج شما نه تنها افزایش نمی یابد، بلکه روز به روز کاهش خواهد یافت.

چرا نباید فالوور بخریم؟ + 8 دلیلبا خرید فالوور اینستاگرام، درآمد شما چه از طریق تبلیغات و چه از طریق فروش محصول تغییر چندانی نخواهد داشت.

چرا نباید فالوور بخریم؟ + 8 دلیلاعتبار پیج شما در نزد فالوورها و الگوریتم های اینستاگرام به عنوان صاحب فروشگاه آنلاین، بلاگر، اینفلوئنسر و یا حتی صاحب یک برند بزرگ کاهش می یابد.

چرا نباید فالوور بخریم؟ + 8 دلیلاینستاگرام با استفاده از الگوریتم های خود، فالوورهای فیک را شناسایی و حذف می کند؛ در نتیجه امکان دارد تعداد فالوورهای صفحه شما به یکباره کاهش یابد. .

چرا نباید فالوور بخریم؟ + 8 دلیلبه عنوان یک اینفلوئنسر یا بلاگر، اگر فالوورهای فیک داشته باشید، نمی توانید به اندازه کافی بر فالوورها و مخاطبان خود تأثیر بگذارید.

چرا نباید فالوور بخریم؟ + 8 دلیلبا کاهش تعاملی از قبیل لایک، کامنت، ذخیره و اشتراک گذاری، محتواهای شما فرصتی برای دیده شدن در اکسپلورر نخواهد داشت و کاهش همه این موارد به ضرر شما خواهد بود.

حرف آخر

شما با خرید فالوور در اینستاگرام درآمدی کسب نخواهید کرد. این پلتفرم به دنبال حفظ تعاملات واقعی و جذب مخاطبان هدفمند می باشد. در خرید فالوور، تعدادی زیادی فالوور فیک وارد پیج تان می شوند و به مرور پیچ شما را نابود خواهد کرد؛ بنابراین بهتر است مخاطبان خود را به صورت طبیعی افزایش دهید.

الگوریتم جدید اینستاگرام به میزان تعامل پیج ها بیش از تعداد فالووری آن اهمیت می دهد. برای بالا بردن نرخ تعامل پیج تان، اقدامات مختلفی وجود دارد که می تواند شما را به مخاطبان هدفمند پیج تان برساند.

اگر در تولید محتوای اینستاگرامی و برگزاری تبلیغات نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می توانید از کارشناسان ما در شویراد کمک بگیرید.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *