طراحی بنر اینستاگرام +نقش بنر در تبلیغات اینستاگرامی

از آنجایی که اینستاگرام یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین نرم افزارهای امروزی در جهان است، دانستن اصول جذب مشتری بسیار موثر خواهد بود. یکی از موثرترین راه ها برای جذب مشتری به اینستاگرام یا تقویت محیط صفحه مجازی، طراحی بنر اینستاگرام است. در این مقاله تمام اصول انتخاب رنگ و حتی نحوه نوشتن متن تبلیغاتی را به شما آموزش می دهیم.

بنر اینستاگرام یکی از جدیدترین روش های تبلیغاتی است که با توسعه کسب و کارهای در اینستاگرام، بسیار محبوب شده است. گروه تبلیغاتی شویراد یکی از بهترین ارائه دهندگان طراحی بنر اینستاگرام می باشد و این خدمات را بسیار حرفه ای با هزینه ای مناسب ارائه می دهد.

جذب تعداد زیادی فالور مستلزم رعایت قوانینی است که موثرترین آن ها تولید محتوای با کیفیت و ارسال پست است؛ اما ارسال یک پست جذاب و محبوب بسیار چالش برانگیز است. پست ها معمولا حاوی تصاویر و متن هستند و تصاویر تبلیغاتی باید خاص و غیر تکراری باشند تا بر بیننده تاثیر بگذارند؛ بنابراین می توان گفت که بنر اینستاگرام یک عکس یا یک عکس خاص از پست های اینستاگرام است.

طراحی بنر اینستاگرام

کمتر کسی این شبکه اجتماعی را نمی شناسد، امکانات و ابزارهای جذاب این اپلیکیشن مجازی کاربران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کرده است و با توجه به استقبال بی سابقه کاربران ایرانی از این اپلیکیشن اجتماعی، تبلیغات گسترده در اینستاگرام افزایش چشمگیری داشته است.

تبلیغات در این اپلیکیشن ها معمولا به صورت طراحی بنر تبلیغاتی و ترکیب آن با یک محتوای کپی رایتینگ انجام می شود. امروزه شرکت ها سعی می کنند تبلیغات خود را به کانال های مختلف از جمله متمرکز بر موضوع کاری خود ارسال کنند. از سوی دیگر افرادی هستند که با راه اندازی کانال های مختلف و جذب مخاطب، سعی در ایجاد بستر مناسب و پرمخاطب برای دریافت تبلیغات دارند.

طراحی بنر اینستاگرام +نقش بنر در تبلیغات اینستاگرامی

یکی از مهمترین معیارهای کسب درآمد در اینستاگرام، طراحی بنر اینستاگرام است، از این رو برای طراحی بنر اینستاگرام ابتدا باید بدانید دقیقا چه مفهومی را می خواهید در طراحی بنر پیاده سازی کنید و برای چه هدفی می خواهید یک بنر طراحی کنید.

به عنوان مثال اگر می خواهید بنری مرتبط با استخدام و کاریابی طراحی کنید، باید از رنگ هایی استفاده کنید که ابتدا به چشم مردم و کاربران آن دیده می شود، یا اگر می خواهید بنر اینستاگرام شما چشم نواز و جذاب باشد، بهتر از رنگ های تند و جیغ، نوشته و متن های با اندازه و فونت مناسب، بعبارتی  با انگیزه استفاده کنید.

 طراحی بنر اینستاگرام یکی از روش های جدید تبلیغاتی است، که در سال های اخیر بسیار در این پلتفرم بسیار محبوب شده است. شاید تا به حال نام بنر اینستاگرام را نشنیده باشید، بهمین دلیل قصد داریم در این مقاله شما را با طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام و نکات مهم ساخت آن آشنا خواهیم کرد.

تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام یکی از موثرترین و کم هزینه ترین روش ها نسبت به روش های دیگر تبلیغاتی است. در چند سال اخیر که روش تبلیغات پیامکی وارد عمل شد، بسیاری از شرکت ها از مدل پیامکی برای تبلیغات استفاده می کردند. در ابتدای کار این روش تبلیغاتی یکی از موثرترین روش ها به شمار می رفت، تا زمانیکه به تدریج استفاده بی رویه از ارسال پیامک های تبلیغاتی ، این مدل به نوعی تبلیغات آزاردهنده برای کاربران تلفن همراه تبدیل گشت.

با گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی این مشکلات حل شدند، به همین دلیل دو شبکه تلگرام و اینستاگرام را می توان از بهترین ها در زمینه تبلیغات مجازی دانست که حتی می توانید با راه اندازی کانال یا صفحه شخصی محصول خود را تبلیغ کنید.

با توجه به فلیتر شدن و مشکل ورود کاربران با اپلیکیشن تلگرام، روز به روز شاهد افزایش چند برابری و تبلیغات کاربران در اینستاگرام و استفاده از مزایای این نرم افزار اجتماعی برای رشد و توسعه انواع کسب و کار خود می باشیم.

طراحی بنر اینستاگرام

مراحل طراحی بنر اینستاگرام

برای داشتن یک لیست تبلیغاتی موفق در اینستاگرام باید چندین فاکتور را در نظر بگیرید، این عوامل در کنار هم می توانند نقش زیادی در موفقیت تبلیغ شما داشته باشند.

طراحی بنر با کیفیت

بنر تبلیغاتی اینستاگرام اگر به شکلی استاندارد و متناسب با محصول یا خدمات شما  طراحی شود و در قالب گرافیکی خلاقانه باشد، نقش حیاتی در نمایش تبلیغ شما دارد. بنر معمولاً شامل محتوای تبلیغاتی (شعارهای تبلیغاتی کوتاه و جذاب) و اطلاعات حزئی در مورد محصول و ویژگی های آن می باشد.

انتخاب متن تبلیغاتی

برای طراحی بنر اینستاگرام، در کنار طرح تبلیغاتی، می توانید چند خط کوتاه در مورد ویژگی محصول یا خدماتی که ارائه می کنید ر ابیاورید. توجه داشته باشید که ارائه متن های تبلیغاتی در اینستاگرام توسط ناشران تبلیغات محدودیت هایی دارد، از جمله این که برای تاثیرگذاری بیشتر باید متن تبلیغاتی خلاقانه و مناسب را برای بنر در نظر بگیرید.

جایگاه تبلیغات

بعد از اینکه یک طراحی مناسبی کردید و یک شعار تبلیغاتی مناسب و موثری را انتخاب کرده اید، چیزی که می تواند مکمل تأثیرگذاری بنر تبلیغاتی شما باشد، انتخاب مکان مناسب برای نمایش تبلیغ است. انتخاب این مرحله بسیار سخت است و گاهی اوقات پیامدهای مالی منفی زیادی برای مالکان کسب و کار به همراه دارد.

طراحی بنر اینستاگرام +نقش بنر در تبلیغات اینستاگرامی

برای اینکه بتوانید بهترین صفحه یا پیچ اینستاگرامی را برای درج آگهی خود انتخاب کنید، بایستی حساسیت ها و بررسی های مختلفی را در نظر بگیرید. صفحه ای که بازدید واقعی خوبی داشته باشد، نزدیک بودن موضوع تبلیغ به صفحه اینستاگرامی که می خواهد تبلیغ شما را نمایش دهد، مهمترین ویژگی اکانتی است که می خواهید در آن بنر تبلیغاتی اینستاگرام خود را قرار دهید. به خصوص زمانی که روش های مختلفی برای پذیرش تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد.

نکته مهم در طراحی بنر اینستاگرام

در طراحی بنر اینستاگرام، ابتدا متن مورد نظر خود را بنویسید یا انتخاب کنید، به یاد داشته باشید که متن داخل بنر شما باید یک متن جذاب، عالی و چشمگیر باشد. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک بنر تبلیغاتی مرتبط با استخدام را طراحی کنید، متن بنر خود را اینگونه بنویسید: حضور شما در مجموعه ما خالی می باشد، همین سبب می شود افراد و کاربرانی که بنر شما را می بینند، در همان چند ثانیه اول توجه آن ها را به خود جلب می کند.

مراحل طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام

آخرین حرف

برای طراحی بنر اینستاگرام بهتر است از نرم افزارهای طراحی گرافیکی استفاده کنید که باعث افزایش کیفیت و همچنین جذابیت بنر شما می شود. به عنوان مثال نرم افزارهایی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور برای طراحی بنر تبلیغاتی مناسب هستند و اگر دقت کرده باشید در تمامی صفحات اینستاگرام و صفحاتی که تبلیغ می کنند معمولا درخواست استخدام متخصص در زمینه طراحی بنر  را دارند.

کاربران عادی اینستاگرام، از این پلتفرم برای تواید محتوای شخصی استفاده می کنند، اما باید بگویم اینستاگرام کاربردهای بسیار مؤثری را دارد. کسب و کارهای مختلف در سرتاسر دنیا از این پلتفرم برای اهداف تبلیغاتی و گرفتن نتایج جدی استفاده می کنند. از برندهای بزرگ گرفته تا فروشگاه‌های خانوادگی، هر کسی می‌تواند کسب و کار خود را در سطح اینستاگرام تبلیغ کند. با این حجم از کاربرانی که در این پلتفرم فعالیت دارند، بی شک بهترین ابزار تبلیغاتی کسب و کارها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *