هزینه تبلیغات در تلگرام

تبلیغات رایگان در تلگرام

هزینه تبلیغات در تلگرام بر اساس نوع تبلیغاتی که انجام می دهید می تواند بسیار متفاوت باشد، ضمن اینکه بازدهی تبلیغ شما نیز بر اساس عوامل بسیاری می تواند متغیر باشد. وقتی کسب و کار خودتان را راه اندازی می کنید و در انتظار کسب سود، مدتی را در رویاپردازی می گذرانید، احتمالا آرزو می کنید تا کاش مشتریان بیشتری داشتم، ای کاش افراد بیشتری از کسب و کار و خدمات من مطلع بودند تا فروش بیشتری را تجربه می کردم.

راه حل تبلیغات برای این مشکل، یک راه حل جادویی اما پر دردسر است. جادویی به این علت که شما را شناخته شده می کند، مشتریانتان را افزایش می دهد و شما را خیلی زود به درامد می رساند، اما پر دردسر به این علت که تبلیغات و دیده شدن، کار آسانی نیست و اگر حرفه ای و طبق برنامه عمل نکنید هزینه های زیادی را دارد.

پس چه کنیم؟ پاسخ ما به شما این است: تبلیغات در فضای اینترنت! شما به کمک تبلیغات در شبکه های اجتماعی، پیام رسان ها و … می توانید دیده شوید، رشد کنید و کسب و کار و خدماتتان را توسعه دهید؛ اما با هزینه های بسیار پایین تر از تبلیغات محیطی و رسانه ای!

اگر می خواهید یک روش تبلیغاتی با هزینه پایین و بازده بالا داشته باشید، توصیه کارشناسان ما در تیم شویراد به شما، تبلیغات گسترده در تلگرام است. اگر اصولی کار کنید با توجه به اینکه هزینه تبلیغات در تلگرام بسیار مناسب است میتوانید بازدهی بسیار خوبی داشته باشید.

اگر شما هم کسب و کاری نوپا هستید و می خواهید از طریق بستر تلگرام دیده شوید و هزینه تبلیغاتی زیادی را صرف نکنید، این مطلب برای شماست، پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

هزینه تبلیغات در تلگرام

هزینه تبلیغات در تلگرام

مشاغل نوپا بعد از راه اندازی یک کانال، برای دیده شدن نیاز به تبلیغات دارند تا از این طریق به تعداد اعضا مشتریان بیشتری برسند. یکی از روش های  تبلیغاتی تبلیغات گسترده در تلگرام است. در این روش شما می توانید پست خودتان را در کانال های پر مخاطب قرار دهید. تعرفه تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام به عوامل زیر وابسته است:

  • تبلیغات شما در کدام کانال قرار می گیرد و چه میزان بازدید خواهد داشت؟
  • نوع پست شما پست آخر، پست ویژه یا پست آزاد خواهد بود
  نحوه غیرفعال کردن پست های تبلیغاتی اینستاگرام

در حالت کلی هزینه هزینه تبلیغات در تلگرام بسته به موارد بالا متفاوت خواهد بود و نمی توان مبلغ مشخصی را در نظر گرفت؛ شما می توانید با تماس با کارشناسان ما در تیم شویراد، از هزینه با توجه به بودجه و اهدافتان به صورت دقیق و جزئی مطلع شوید.

هزینه تبلیغات کلیکی در تلگرام

شما در این نوع تبلیغ، بر اساس تعداد نفراتی که روی تبلیغات شما کلیک کرده اند، هزینه پرداخت می کنید.

بنا بر توصیه کارشناسان ما در تیم شویراد، بهتر است این نوع تبلیغات را برای سایت یا اپلیکیشن استفاده کنید و نه کانال تلگرامی!

هزینه تبلیغات بازدید در تلگرام

یکی از روش های مشهور که احتمالا زیاد به گوشتان خورده است، تبلیغات بازدیدی است. در این روش شما تبلیغات خودتان را در کانال قرار می دهید و بر اساس بازدیدی که صورت گرفته است، هزینه پرداخت می کنید. مزیتی که این روش دارد، این است که بر اساس بودجه خودتان می توانید تعداد بازدیدی که می خواهید را تعیین کنید و پس از آن تبلیغ شما از کانال برداشته شود.

به تعداد واقعی اعضا و بازدید ها دقت کنید؛ زیرا اگر بازدید فیک دریافت کنید، هیچ سودی به حال کسب و کارتان نخواهد داشت.

تعرفه تبلیغات ساعتی در تلگرام

یکی از روش های تبلیغات در تلگرام این است که تبلیغ شما توسط مجری تبلیغ، به صورت ساعتی یا ثابت در کانال درج شود. این ساعت توسط خودتان تعیین می شود، مثلا 12 ساعت یا 24 ساعت!

مسئله ای که در این نوع تبلیغات وجود دارد این است که برای این روش تبلیغاتی، مجریان تبلیغ، هزینه های متفاوتی را مطالبه می کنند.

این تفاوت در تعرفه تبلیغات، بر اساس تعداد اعضای کانال و بازدید هایی که صورت می گیرد (به صورت میانگین)  تعیین می شود. تبلیغات ساعتی در تلگرام اگر در کانال های تلگرامی پر بازدید صورت بگیرد، خیلی سریع می تواند شما را شناخته شده کند.

قیمت و هزینه تبلیغات تلگرام

چگونه کانال تلگرامی خودمان را به صورت رایگان تبلیغ کنیم؟

ترفند هایی وجود دارد که شما به کمک آن ها می توانید بدون صرف هزینه ای، کانال خودتان را در تلگرام تبلیغ کنید، اما نکته ای در مورد تبلیغات رایگان در تلگرام وجود دارد، که پس از ذکر روش ها به شما می گوییم!

  تبلیغات واتساپ جی بی چگونه انجام می شود؟

این ترفند ها را در زیر برایتان آورده ایم.

  1. تبادل لینک

شما می توانید در کانال های مرتبط با موضوع کانال تلگرامتان، که تعداد اعضای نزدیک به اعضای شما دارند، تبادل لینک کنید.

  1. شما می توانید وبلاگ بسازید و در وبلاگتان آی دی کانال تلگرامی خودتان را قرار دهید.

که با توجه به بازدید کمی که ممکن است از وبلاگ شما صورت بگیرد، بازدهی ایده آلی نخواهد داشت.

  1. می توانید در انجمن های مرتبط با موضوع کانالتان فعالیت کنید و کانالتان را معرفی کنید.
  2. نرم افزار هایی وجود دارند که شما می توانید به کمک آن ها، اعضا را به کانالتان دعوت کنید.
  3. فرستادن ایمیل انبوه می تواند به شما در این زمینه کمک کند. البته اگر امکاناتش را داشته باشید!

همانطور که خودتان نیز می توانید حدس بزنید، این روش هایی که به شما گفتیم، دیر بازده و کم بازده هستند و به همین علت کارشناسان ما در شویراد این روش ها را چندان توصیه نمی کنند. بهترین روش تبلیغات همان روش هایی است که در بالا به شما گفتیم.

توصیه کارشناسان تیم شویراد

تبلیغات یک سرمایه گذاری عاقلانه روی کسب و کارتان است که می تواند شما را به عرش ببرد یا به فرش بکشد؛ چرا که اگر شما اصول تبلیغات درست را ندانید، تنها برایتان هزینه تبلیغات می ماند و نتیجه چندانی را از تبلیغات نخواهید گرفت.

اگر می خواهید هم نتیجه خوبی را از تبلیغات بگیرید و هم هزینه مناسبی را صرف کنید، بهتر است با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ متخصص و با سابقه در این زمینه مشاوره کنید تا شما را به بهترین برند در حوزه کاریتان تبدیل کنند. هزینه تبلیغات در تلگرام بسیار مناسب است ولی دلیل اینکه بسیاری از افراد بازخورد خوبی نمیگیرند این است که در مکان های اشتباه و با پیام های اشتباهی تبلیغ میکنند.

  بازاریابی پیامکی چیست؟

کارشناسان ما در شویراد به کمک تخصص و تجربه شما را برندی ماندگار می کنند.

اگر می خواهید استارت یک تبلیغات خوب را بزنید، بهتر است برای دریافت اطلاعات جامع و کامل در مورد هزینه ها و تعرفه های تبلیغاتی، با کارشناسان ما در شویراد در ارتباط باشید.

ما در شویراد با در نظر گرفتن شرایط و امکانات شما، شما را به اهداف تبلیغاتی تان می رسانیم.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *