هزینه تبلیغات در کانال های تلگرام چقدر است؟!

هزینه تبلیغات در کانال های تلگرامی

هزینه تبلیغات در کانال های تلگرام را در این مقاله با هم بررسی خواهیم کرد. اگر به دنبال افزایش فروش و جذب مشتری برای کسب و کارتان هستید، معجون تبلیغات برای کسب و کارتان معجزه می کند. احتمالا زمانی که از تبلیغات برای شما صحبت می کنیم، هزینه های گزاف ذهنتان را مشغول می کند.

اما ما با شما در این مطلب در مورد تبلیغاتی صحبت خواهیم کرد که هم بازدهی خوبی برایتان در پی داشته باشد و هم هزینه های پایین تری را صرف کنید و آن هم چیزی جز تبلیغات در فضای مجازی نیست!

تا به حال به تبلیغات در تلگرام فکر کرده اید؟ تبلیغات در تلگرام یکی از روش های تبلیغاتی است که علاوه بر اینکه بازده خوبی را برای کسب و کارتان خواهد داشت، هزینه های خوبی نیز برایتان خواهد داشت.

تبلیغات دنیای عجیبی دارد. دنیایی سرشار از پیام‌ها، افکار و احساسات که ما به هر جایی می‌رویم و هر جایی که نگاه می‌کنیم، با این پیام‎ ها درگیر هستیم. تبلیغات کاری کرده که دیگر لزومی ندارد ما به خودمان فکر نماییم که چند وقت بعد، چه چیزی برایمان جذاب خواهد بود. ما باید روی یک نیمکت راحت بنشینیم و شما با تبلیغات خود به ما بگویید که چگونه زندگی کنیم، پیرو چه چیزی باشیم، چه چیزی مصرف کنیم، منزل ما چه شکلی باشد. این است قدرت تبلیغات.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید، این مطلب را از دست ندهید.

 هزینه تبلیغات در کانال های تلگرام چگونه محاسبه می شود؟

زمانی که کسب و کار خودتان را تازه راه اندازی کرده اید، احتمالا در تلگرام یک کانال برای مشتریانتان ایجاد کرده اید تا از محصولات و خدمات جدیدتان مطلع شوند اما اگر به فکر کسب درامد بیشتر هستید، بهتر است مشتریان بیشتری را به کانالتان دعوت کنید تا افراد بیشتری مشتری شما شوند. اما چگونه؟!

  مقایسه تبلیغات سنتی و مدرن + وجه اشتراک آن با تبلیغات اینستاگرامی

یکی از روش های تبلیغاتی، تبلیغات گسترده در تلگرام است که شما در این روش یک بنر تبلیغاتی در کانال های پربازدید قرار می دهید و افراد بیشتری را از خدمات و محصولات خودتان مطلع می کنید.

اگر از کانال های پربازدید تلگرام بخواهید تبلیغات شما را در کانال هایشان قرار دهند، از شما هزینه های متفاوتی طلب می کنند.

هزینه تبلیغات در تلگرام

هزینه ای که از شما می خواهند، به فاکتور های مختلفی بستگی دارد که در زیر به شما این عوامل را شرح می دهیم.

به صورت کلی هزینه تبلیغات در کانال های تلگرام را نمی توان دقیق مشخص کرد؛ اما این نکته را در نظر داشته باشید که اگر تبلیغات گسترده خودتان را به یکی از آژانس های تبلیغاتی بسپارید، علاوه بر اینکه از دانش و تخصص آنان در زمینه تبلیغات و بازاریابی استفاده می کنید، هزینه های پایین تری را نیز دریافت می کنند.

یکی از آژانس های تبلیغاتی که در دیده شدن شما کمک بسیاری می کنند، تیم شویراد است که هم دانش و تخصص و تجربه خوبی در این زمینه دارد و هم هزینه های بسیار پایینی را از شما نسبت به آژانس های تبلیغاتی دیگر می گیرند و هم بازدهی خوبی را برای شما رقم خواهد زد.

می توانید با تماس با این آژانس اطلاعات دقیقی در مورد هزینه تبلیغات در کانال های تلگرام را به دست بیاورید.

تبلیغات کلیکی در تلگرام

تعرفه این نوع تبلیغات بر اساس کلیک هایی که روی لینک ورودی شما صورت می گیرد، محاسبه می شود.

  چگونه مشتری را به خرید مجدد ترغیب کنیم؟

این نوع تبلیغات برای سایت ها و اپلیکیشن ها بهتر است.

تبلیغات بازدیدی در تلگرام

مشهور ترین روش تبلیغاتی، تبلیغات بازدیدی است که در این روش شما به تعداد بازدید هایی که از تبلیغات شما صورت گرفته است، هزینه پرداخت می کنید. می توانید با توجه به بودجه تان تعداد بازدید را تعیین کنید.

مهم ترین نکته ای که باید در این نوع تبلیغات در نظر داشته باشید، فیک نبودن بازدید ها است، پس قبل از تبلیغات از واقعی بودن تعداد اعضا و بازدید ها مطمئن شوید.

تبلیغات به صورت ساعتی در تلگرام

در تبلیغات ساعتی، شما به ادمین کانال درخواست می کنید که مثلا تبلیغ شما را 12 ساعت یا 24 ساعت در کانالش قرار بدهد.

تعرفه تبلیغاتی مشخصی در این نوع تبلیغات وجود ندارد و شما اگر می خواهید تا به صورت ساعتی در تلگرام تبلیغ کنید، باید دانش مخاطب شناسی داشته باشید و با توجه به کانالی که می خواهید تبلیغات خودتان را بدهید، بدانید که مخاطب شما چه تایمی آنلاین است؟ تبلیغ شما در چه ساعتی در کانال قرار داده شود، بازده خوبی برایتان خواهد داشت؟

اگر تبلیغ شما اصولی و درست باشد، مطمئن باشید نتیجه خارق العاده ای خواهید گرفت و سریع شناخته خواهید شد.

تعرفه تبلیغات در تلگرام

سخن آخر

تاثیر تبلیغات را در کسب و کارتان نادیده نگیرید و مطمئن باشید اگر تبلیغات درستی داشته باشید، به سرعت در کسب و کارتان پپیشرفت خواهید کرد و نتایج طلایی کسب خواهید کرد. یکی از نکات بسیار مهم در این زمینه، هزینه تبلیغات در کانال های تلگرام است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

اما اگر تبلیغات شما اصولی و درست نباشد، موجب از بین رفتن هزینه و زمان شما می شود، پس اگر می خواهید با تبلیغات به صرفه در تلگرام بازده خوبی را برای کسب و کار خودتان رقم بزنید، از آژانس های دیجیتال مارکتینگ و تبلیغاتی معتبر و با تجربه کمک بگیرید و دیده شوید و به برند تبدیل شوید.

  تبلیغات صوتی (ویس مارکتینگ) چیست؟

یکی از آژانس های تبلیغاتی متخصص و با سابقه در این زمینه تیم شویراد است که از کارشناسان حرفه ای تشکیل شده است.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تبلیغات در کانال های تلگرام و شیوه انجام تبلیغات با شویراد تماس بگیرید و با در نظر گرفتن شرایط و اهدافتان با آنان مشاوره کنید.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *