آژانس تبلیغاتی چه کمکی به من می کند؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تو این مقاله کوتاه می خواهیم به یه نکته مهم بپردازیم و اون هم اینه که شما وقتی به یه آژانس تبلیغاتی پول می دهید انتظار دارید با فروش چند برابری مواجه شوید درحالی که در بسیاری از موارد اینگونه نیست اولین مورد مهم  اینه که بداتیم اصلا آژانس تبلیغاتی چیست؟

آژانس چیست؟

به بیان ساده ، به کارگزاری که به‌جای شما و برای شما یک سری کارها را انجام می‌دهد، آژانس  می‌گویند. به کسی که در آژانس کار می‌کند نیز ایجنت  ‌گفته می‌شود. مدیر کسب‌و‌کار یا نمایندۀ مدیر، با سپردن وظایف به آژانس، حیطۀ کاری آن را مشخص می‌کند. همچنین بزرگ‌ترین اتفاق تبلیغات و بازاریابی برای آژانس‌ها عصر دیجیتال بود که تحول جدیدی را برای آن‌ها رقم زد.

 

 

آژانس تبلیغاتی وظیفه آنالیز کسب و کار و ارائۀ راه‌حل کاربردی با هدف رفع مشکل به کمک تفکر خلاقانه است که با راهنمایی های حرفه ای و مشاوره بهترین راه را برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما پیشنهاد می دهد .

برخی از وظایف آژانس تبلیغاتی عبارت اند از :

  1. ایده و پیام تبلیغ کننده را بپذیرد و آن را به یک ارتباط موثر و قابل توجه تبدیل کند.
  2. برای افزایش فروش تلاش کند.
  3. خدمات یکپارچه، حرفه ای و با کیفیت ارائه دهد.
  4. رشد اقتصادی را سرعت ببخشد و آگاهی عمومی ایجاد کند.
  5. بازخورد مشتریان و دیگر مخاطبان را برای بهبود در آینده جمع آوری کند.

متاسفانه برخی از آژانس ها بیشتر از آنکه بفکر پیشرفت مشتری و بهبود شرایط فعلی کسب و کارشان باشند سعی می کنند تا با ارائه راهکارهایی که بیشتر برای خودشان سود آور باشد مشتری را به جهت انجام کاری وادار کنند و همین امر باعث می شود تا مشتری نسبت به این آژانس ها جبهه بگیرد و کمتر به آژانس ها روی آورد. از این رو آژانس تبلیغاتی شویراد به شما اطمینان می دهد تا بهترین پیشنهادها را با بهینه سازی زمان و هزینه به شما ارائه دهد .

همچنین با توجه به اینکه بسیاری از کمپین‌های تبلیغاتی که به شکلی نادرست و غیراثربخش، طراحی و اجرا می‌شوند، حاصل فشارها یا خواسته‌های غیرمنطقی مشتریانی هستند که با مفهوم کمپین تبلیغاتی و همینطور با وظایف آژانسهای تبلیغاتی آشنا نیستند و آژانس ها نباید تحت تاثیر این فشارها قرار گیرند زیرا این فشار به خود آژانس لتمه می زند .

 

کلام آخر اینکه در  انتخاب آژانس تبلیغاتی نهایت دقت را به خرج دهید تا به شما و کسب و کارتان آسیبی نرسد زیرا کوچکترین لغزش علی الخصوص در کسب و کارهای کوچک ممکن است به شکست منجر شود.

آخرین مطالب

آژانس تبلیغاتی چه کمکی به من می کند؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه تو این مقاله کوتاه می خواهیم به یه نکته مهم بپردازیم و اون هم اینه که شما وقتی به یه آژانس تبلیغاتی پول می دهید انتظار دارید با فروش چند برابری مواجه شوید درحالی که در بسیاری از موارد اینگونه نیست

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.